Recent content by Ragnar Lodborek

1. Ragnar Lodborek

Cavalry acting weird?

1.4.1
    ''Combat AI
    • Enabled charging agents to move together in formation. Both cavalry and infantry troops in formation now tend to stay in line while charging at the enemy. Cavalry formations will try to regroup before charging back, if the formation is intact.''
    Thank you very much fam.
  2. Ragnar Lodborek

Cavalry acting weird?

Intended.
    Cav rarely stay still to fight and instead do hit and run tactics. They made it so cav regroup after a charge before charging again.
    Thank you for your response. Do you know the version update that added this feature to the game?
  3. Ragnar Lodborek

Cavalry acting weird?

Hi, recently I noticed that cavalry mechanics have changed. I normally put my infantry in shield-wall position, then wait for the enemy troops get near my infantry. After that I order a cavalry charge, once cav arrives, I command my infantry to charge as well and together they attack enemy...
  4. Ragnar Lodborek

TR_Deathmatch [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: MAGA_CUKRU, BACI_KANIRTICI, KanatliSuvari
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
    Neden Yasaklanmalı?: Bu üç kişi sunucu kendilerininmiş gibi her geleni oylama başlatıp kickliyorlar. birkaç defa beni kicklemelerinin ardından neden kicklendiğime dair sorulara da cevap vermediler. Sonunda kikclemeyi bıraktıklarında takım olup sürekli beni kesmeye çalıştılar deathmatch serverı olmasına rağmen. Benim arkamdan katılan bir oyuncuyu daha aynı şekilde kicklediler. Özetle server kendilerinin malıymış gibi çoğunluklarından faydalanıp insanları sunucuda oynatmıyorlar.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 14.07.2020, 17:00
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): Logları ss aldım adminlere steam üzerinden atabilirim siteye upload etmek uzun iş ve zaman alıyor siz de server loglarından kontrol edebilirsiniz.
  5. Ragnar Lodborek

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Malları aldığın şehirde mi satmaya denedin eğer öyleyse başka şehire gidip satmaya çalış.
    Başka şehirlerde köylerde de denedim envanterde hala çalıntı mallar olarak görünüyor ve değeri 1 dinar.
  6. Ragnar Lodborek

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Çalıntı malları şehir dışına çıkarma görevi aldım. Şehirden çıkarken görevi aldığım tüccarın rakip tüccarlarından biri beni durdurdu, suç işliyorsun aldığın mallar için sana 400 dinar verelim onları bırak dedi (Tüccardan alırken 526 dinar vermiştim 20 tane çalıntı fur almıştım) ben de doğal olarak reddettim, ve o şehirde suç kaydım 10'a yükseldi. Fakat sorun şu, envanterimde aldığım mallar ''çalıntı mal'' olarak görünüyor ve değeri 1 dinar. Yani elimden çıkaramıyorum. Oyun buga mı girdi yoksa onları satmam gereken özel bir yer mi var bilemiyorum, aynı sorunla karşılaşan veya çözen olursa bu yoruma reply atarsa sevinirim.
  7. Ragnar Lodborek

[WT5T-3] Takım, Kadro, Transfer ve İletişim Bilgileri

Takım: North Of Justice (NJ)

Ekleme:Hakan*  1083020
  8. Ragnar Lodborek

[WT5T-3] Grup Aşaması, Sunucu Rezervasyonu / Son gün 10.07.2019 / 2. ve 3. Tur

Herkesin ellerine sağlık, iyi oyundu. Teşekkürler.

North Of Justice 12-0 Kara Berü Gaming
    odrdoR.jpg
    4pbp4p.jpg
    vana1m.jpg
    00m0MR.jpg
    mX1XYY.jpg
  9. Ragnar Lodborek

[WT5T-3] İzlenen & Yasaklanan Oyuncular

White Snake said:
    Sepia gibi izlensin derim.

Böyle gereksiz hamlelere maç içinde gerek yok bence.

Maç esnasında olan bir olay değil.
  10. Ragnar Lodborek

[WT5T-3] Grup Aşaması, Sunucu Rezervasyonu / Son gün 10.07.2019 / 2. ve 3. Tur

Takımınız: North Of Justice
    Rakip takım: Vingilótë
    Maç tarihi ve saati: 02/07/2019 10:30
    (Olanak varsa eğer) istediğiniz hakem: farketmez.
    Rezervasyon yaptırmak istediğiniz sunucu: WT5T_1, 2, 3...
    Resmi/Antreman? : Resmi.
  11. Ragnar Lodborek

[WT5T-3] Başvuru - Son Tarih 25 Haziran

Klan/Takım Adı: North Of Justice

Klan/Takım Tagı: NJ_

Klan/Takım Sancağı:
    kbYPYy.png

İletişim Bilgileri: http://steamcommunity.com/id/ragnarlothbrokk28

Oyuncu isimleri ve ID'leri:
    ParalyzeR 1676648

Ragnarr 2281720

KrosLeon 2849063

KurSad 1690597  3939099

Xecutioner 1527755

Blodest 1703615

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet.
  12. Ragnar Lodborek

[NJ] Justice of North - Pasif

Odinin selamı üzerinize olsun...
Back
Top Bottom