Recent content by plaka1

1. plaka1

Bug Bildirimi

Selamlar, Oyunun 1.0 versiyonu çıkınca tekrar indirdim. Ancak bazı buglarla karşılaşıyorum. 1- bir ya da birkaç lord bir köyde takılı kalıyor, ileri doğru hareket ediyormuş gibi bi adım atıp günlerce aynı yerde takılı kalıyorlar. (Özellikle aserayda denk geldim.) 2- Bir kale savaşı sırasında...
  2. plaka1

Play tuşuna basınca hata alıyorum, oyun açılmıyor. the application faced a problem

sanıyorum son sürümle ilgili bir uyumsuzluk var. ya yeni güncelleme ile düzelecek ya da mod kullanmak istiyorsan sürüm düşürerek devam etmelisiniz.
  3. plaka1

Mod kaynaklı crash

sanıyorum son sürümle ilgili bir uyumsuzluk var. tek bir moddan kaynaklandığını sanmıyorum. ya yeni güncelleme ile düzelecek ya da mod kullanmak istiyorsan sürüm düşürerek devam etmelisiniz.
  4. plaka1

"The application faced a problem" Sorunu devam etmekte

modların güncel olup olmadığına bakın.

ki bazen güncel modlar bile sorun çıkarabiliyor.
    tabii ki baktım hocam. :smile:

@YEmre eski sürüme steam kullanıyorsanız downgrade yaparak ulaşabilirsiniz. kütüphanede sağ tıklayın, özelliklere girin. çıkan ekranda betalara girin, oradan düşürmek istediğiniz sürümü seçin. bir güncelleme yapacak, tamamlandığında düşük sürümden devam edebilirsiniz.
  5. plaka1

"The application faced a problem" Sorunu devam etmekte

Aynı sorun bende de var.
    Mod yüklü, 1.7 güncellemesinden sonra bu hata vermeye başladı. Oyun tabii ki orijinal. Sorun mod yüklemekten kaynaklı zaten. :smile:

Ben şimdilik 1.64'e çektim sürümü. Şu an en azından oyun açılıyor, 1.7 versiyonu modlu olarak ana ekrana kadar bile gelmiyordu, yükleme ekranında crash oluyordu.
  6. plaka1

Application faced a problem çözümsüzlüğü

Selamlar, Mount Blade 0.808 versiyonundan beri oynuyorum. Her sürümü modlu/modsuz çoooook uzun saatler oynamışımdır. İlk defa çözümsüz bir sorunla karşılaşıyorum. :) Geçtiğimiz sene sonu, ekim, kasım gibi oynuyordum en son, daha sonra vaktim olmadığından hiç giremedim. O sırada güncelleme...
  7. plaka1

Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -

Teşekkürler, mod launcherdan hata verdi ama her ne olduysa bu sefer de ana oyunun launcherı sorunsuz açıldı. :smile:
  8. plaka1

Hocam teşekkürler. :smile:
    Lakin benim sorunum tam olarak bu değil. Launcher'da aktif etmek için tıklamam gereken kutucuk tıklanmıyor 2'sinde. Dolayısıyla bu dediklerinizi yapamıyorum.
  9. plaka1

Hocam genelde dışarıda oluyorum, denk gelmemiz zor olabilir.
    Buradan müsait olduğun bir zaman yazsan, benim dışımda benzer sorun yaşayanlar da doğrudan yazdığına dayanarak çözüm bulsa, nasıl olur? :smile:
  10. plaka1

Merhabalar,

Epey eski bir MB oyuncusuyum ama ilk kez mod yüklemek bu kadar meşakkatli geliyor, belki de yaşlanıyoruz ondandır. :smile:
    Vortex ile yüklemeyi yaptım ancak yüklediklerimin tamamı mods kısmında ünlem işareti ile gözüküyor, 2 tanesinin de kutucuğu tıklanabilir değil.

Nasıl çözebilirim? unblock dll bunun çözümü müdür?
    Yardımcı olan biri çıkarsa sevinirim. :smile:
    Şimdiden teşekkürler.
  11. plaka1

[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

Şu foruma ne zaman gelsem birkaç kendini bilmezi, bir şeyler yapmaya çabalayan insanları bezdirirken yakalıyorum. 0.808'den beri forumdayım, yıllardır bir şey değişmemiş. Yazık.

Cevap yazılalı birkaç gün olmuş henüz ancak yine de mesaj atmışken sorayım istedim. Bir daha ne zaman girerim bilmiyorum çünkü.

Çeviri ne durumda acaba? Temmuz'dan beri güncelleme gelmemiş, hala 82'de midir, ilgilenemediniz mi yoksa daha sonra devam edecek mi?

Kolay gelsin.
  12. plaka1

Diplomacy mod 4.3

Teşekkürler Tlgklz. :smile:

HyperCharge,

Tam olarak öğrenmek istediğim zaten nereyi değiştirmemiz gerektiğiydi. Yani diyalog klasöründe değiştirmemiz gereken kısmı öğrenmek istedim. Yine de yanıtın için teşekkür ederim.
  13. plaka1

Diplomacy mod 4.3

Sorularım biraz can sıkıcı olmaya başlayacak sanırım, o hatalı olan kısım neresi tam olarak?  :roll:
  14. plaka1

The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

Türkçe forumda pek tanınmayan bir mod mu? 0.808'den beri çıkan en iyi mod bu ve eskiler çok iyi bilir. :smile:
  15. plaka1

Diplomacy mod 4.3

Tlgklz said:
    Oğuz Khan said:
    Kullandığım versiyon 1.158. Yamayı kurarken "Bu mod v1.153 için hazırlanmıştır." diye hata veriyor. Yüklesem bug oluşur mu? 1.153'e nasıl indireceğim?
    Sorun Olmaz Karşılaşacağın Nadir Buglardan Birisi Lordlarına Toprak Verememek Olur Onunda Çözümü Var Sadece "1" Sayısına Bakar.

Biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim. Uzun zamandır Warband oynamıyorum, neyi kastettiğinizi anlamadım. :smile:
Back
Top Bottom