Recent content by paperboy5

1. paperboy5

Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

Nyssa said:
    Güzel bir gelişme adım adım artık yaklaşıyor sanırım çıkış tarihi.

aga be 2016'da yazmış  :cry:
  2. paperboy5

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yeni blog gelene kadar Witcher 3 tartışmaya devam edeceğiz sanırım.
  3. paperboy5

Arkadaşlar Witcher 3 ben de dahil oynayanların %90'ının sevdiği bir oyun bir oyunu herkes sevecek diye bir şey yok ama siz beğenmediniz diye oyunu kötülemeyin Witcher 3 olağanüstü bir oyun.
  4. paperboy5

Bannerlord Yüklenme ekranı :D

MV5BMDZiMjFlMTItMWFjNS00ZmVkLThiYzMtZWJiYmIwZDZmNmMyXkEyXkFqcGdeQXVyNzU1NzE3NTg@._V1_CR0,45,480,270_AL_UX477_CR0,0,477,268_AL_.jpg
  5. paperboy5

Mount And Blade 2 Bannerlord

GDZ8Er.png

bahsi geçen site bu galiba
  6. paperboy5

Arkadaşlar bir de Gamescom'da Bannerlord'un demosu olacağı doğru mu? Olursa geçen senekinden ne farkı olabilir ki? Demo demek tam olarak ne oluyor yani geçen sene de oynandı zaten oyun?
  7. paperboy5

Yeni Community Support M.ArdA!

Hayırlı olsun reis  :lol:
  8. paperboy5

Bannerlord çıktıktan sonra ne yapılmalı?

Zaten "yeni bir oyun çıkmıyor mu artık ya" fikri Bannerlord'da birkaç k saat kastıktan sonra aklımıza gelir herhalde
  9. paperboy5

O değil de anket başlığı bu, yeni anket gelsin :grin:
  10. paperboy5

"Ülkeleri daha iyi yansıtacak detayda yapılar, daha canlı sokaklar ve arka sokaklarda kavga edebileceğimiz çeteler göreceğiz." Daha ne olsun?
  11. paperboy5

Varrak said:
    1-2 ay değil, 5-6 ay önceden duyururlardı. Bence 2019'dan öncesini beklemeyin. Tamam TW için "reklam ve halkla ilişkiden anlamıyorlar" diyoruz ediyoruz da adamlar yıllarca emek verdikleri oyunu öyle 2 ay önce duyurup çıkarmazlar. 6 ay önceden duyururlar büyük ihtimalle (veya daha evvel), ve yayıla yayıla sağda solda reklamlarını verirler.

Oyunlar için ilk satış rakamları çok mühim, TW de en azından 100k üstü ilk gün satışı hedefleyecektir ki ciddi bir reklama ihtiyaç olunacaktır.

İçime mi doğdu nedir 2019'a girmeden çıkacağını düşünüyorum :grin:
  12. paperboy5

Dev Blog az önce yayınlandı

Özellikle mod geliştiricileri baksın :D http://steamcommunity.com/games/261550/announcements/
  13. paperboy5

Ramsay Bolton(Snow) said:
    Ne denirse densin Co-op istiyoruz,grafik izlediğim bloglarda bana yeterli geldi,şu klasik çok oyunculu modları artık sıkıyor serinin her oyununda aynı muhabbet  :roll:

co-op olsa çok güzel olur ama olacağını sanmıyorum Mount and Blade'e ters kaçıyor biraz. Ama sürekli bunun dile getirilmesi de hoşuma gidiyor bi yandan belki görüpte "oyuncular istiyor hadi yapıverelim" derler :grin: Tabi şuana kadar co-op ile ilgili hiçbirşey geliştirmeyip sıfırdan başlarlarsa oyun 2023 de çıkar herhalde
  14. paperboy5

Bannerlord Kaç Para Olacak?

Griadam said:
    Nedendir bilmiyorum ama sanki bana 100 TL den aşağı olacakmış gibi gelmiyor.

Bende 100 TL den fazla olacağını sanmıyorum
  15. paperboy5

[Bannerlord - MP] Multiplayer neler yapmayı planlıyorsunuz?

Ben piyade şeklinde iyi oynuyorum diyebilirim kılıç dövüşlerinde fake falanda yemeden aynı oto gibi blokluyorum bana chatten hack yazdıklarında bende noob diyorum açıkçası. Şuana kadar hack görmedim diyebilirim ben aslında ateş ve kılıççıyım ve steamda 500 saatim var az sayılmaz ama orda bile sadece bir tane hack gördüm oda ok ile herkese hs veriyordu atış kaçırmadan. Warbanddada 100 saatim var ordada hack görmedim (her tür modda oynuyorum kale kuşatması, meydan savaşı falan hepsinde)
Back
Top Bottom