Recent content by Olume

1. Olume

Ateş & Kılıç Ekran Görüntüleri

sıradan resimler

gerçekçi tüfek sesleri + sis

bunlar da sp de çektiklerim ( bakalım hatırlayacak mısınız eski bir dostumuzu  :grin:  :lol: )

2. Olume

1.140 ile ilgili

Sonunda güncellediler hepimize hayırlı olsun...
  3. Olume

Ateş & Kılıç Ekran Görüntüleri

sıradan birşey

4. Olume

Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

eski bir resim.

5. Olume

Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

ben hala oynuyorum oynu fakat nedense network error vermeye başladı bugün, sebebini bilmiorum
  6. Olume

cheatmenu

Kamp ve raporlar seçeneğinde ayarlar var.
  7. Olume

Gövdesi Büyüklüğündeki Baltayı Sopa İle Savuruyor

O değilde az önce oyuna girdiğimde Michael_Blackson adında birisi ( çıplak dolanıyor ) sopayla düşman atlının kargısını blokladığında ve onu sopayla öldürdüğünde çok güldüm  :lol: :lol:
  8. Olume

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

10 15 gün online olamıyacağım , kısa bir süre için bensiz devam edersiniz  :lol: :lol: saat 4:30 5 gibi çıkarım artık , referandumdan öncede dönerim , hoşcakalın  :neutral:
  9. Olume

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Ne ara darkspawn genlock ork oldu :grin: , kediyim demesi güzel :grin:

Gelecek sefere oghren yada morrigan'ı kullan

not : Bu arada morrigan'ın bizden yasal olmayan yollardan elde ettiği çocuğa açıklama getirecek dlc ve ikinci oyun çıkıcak , hadi hayırlısı , galiba daha çok mass effect tadında olucak  ikinci oyun.
  10. Olume

En Sevdiğiniz Meyve

GhosTR said:
    Absürd Şeylere Çok Oy Geliyor :razz:

önceki ankette keçiboynuzu liderliği bebek mamasına bıraktı :grin: vay be , duygulandım bir an  :lol:

11. Olume

En Sevdiğiniz Meyve

GhosTR said:
    Bebek Maması Seçeneği Birinciliğe Gidiyor :lol:

Onu ankete koyarken en çok oyu çekeceğini biliyordum :grin:
  12. Olume

eski mesajımı sildim , nese ,

aile kurdum ikinci bölüme geçtim bi türlü "Den" bulamıyorum haritadaki yeşil bölgede , işin yoksa onları bul :grin: , geyik felan yakalamaya çalıştım , tanrım hiç mi yorulmuyor bunlar :grin: yanımdaki kurdun yaptığı bişey yok zaten anca dolanıyor , ne zaman ava sinsice yaklaşmaya çalışsam bu ortalıkta aptal gibi koşuyor , av kaçıyor , anca leşlerle idare ediyorum  :lol: :lol:
  13. Olume

Bu arada ayıya saldırdım :grin: o kaçmaya devam etti nese , oyun haritasının sınırına geldik , bu hala kaçmaya devam edeiyor ama ilerleyemiyor bi türlü , 3 kere felan ısırdım sonra bi anda yok oldu :grin: ,

Bu arada siz hala oynuyormusunuz bu oyunu ?
  14. Olume

Tam olarak nasıl yuva kuracağız ? :grin: , druid wolf , alpha wolf , hepsini bölgelerinden kovdum , ama hiçbirşey olmadı , diğerinidemi kovmam lazım ? save game load game de olmuyor , ona canım sıkıldı.

EDİT : alt tab yaptım oyuna döndüm baktımm save game load game çalışıyor :grin: , işe bak
  15. Olume

Bu arada ben de de hata verdi , bi kurdu bölgesinden kovduktan sonra aynı kamera açısında kaldı , hareket etmiyordu , load , save game çalışmıyordu , hmm , new game yapıyım bari.
Back
Top Bottom