Recent content by ogedayoglu

1. ogedayoglu

.

Tuttu.

Alttaki üye eski günleri özlüyor.
  2. ogedayoglu

Beda'yı gruptan nasıl kovabilirim

dour-an-enez görevindeyken yaban domuz korosuna girebilmem için gruptan Beda'yı atmam gerekiyormuş ancak yoldaşların üstüne gelince dağıt tuşu aktif olmuyor başka bir şekilde yoldaşları grubumdan nasıl kovabilirim
    Bu saatten sonra pek işine yarayacağını sanmıyorum ama benzer bir soru işareti olan kimse gelirse diye açıklayayım;

Grup penceresinden ilgili yoldaşa tıkladıktan sonra dağıt seçeneğinin hemen üstünde yer alan konuş seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen diyalog penceresinden "Bir süreliğine yollarımızı ayırmamız gerekiyor." seçeneği sanırım yeterli olacaktır.

Gün içinde kontrol edip burayı kesin bilgi ile güncellerim.
  3. ogedayoglu

2020'den beri buraya nasıl bir şey yazılmaz ya? Ulen Curt! Ben Nemos! Şaka şaka...

2020'den beri buraya nasıl bir şey yazılmaz ya? Ulen Curt! Ben Nemos! Şaka şaka aaskldaskldalskdaskldasdas Ben ki... Serf Ekrem... Sen ki Kalradya'nın fatihi, Twitch'in reis-ül streamer'ı, İstanbul'daki evinin bahçesinden bir orangutan bulmadığı kalan ev sahibi, Fatih'in Fedaisi, Cüneyt...
  4. ogedayoglu

BL WB MMORPG

Merhaba sevgili dostlar, Warband ya da Bannerlord için yapılması imkân dahilinde olan ancak benim modlama bilgimin yetmeyeceği bir fikrim var. Modlama yapan arkadaşlar ilgilenirse çok hoş olacağını düşündüm. PK vari bir map olur diye düşünüyorum. Explorer moddaki gibi mapler arasında geçiş...
  5. ogedayoglu

Politik İdeolojiniz Nedir? Öğrenin! MkII

52bWzR.jpg

Şimdi ne desem yalan, her testte böyle ortada çıkıyor, bazen sol bazen sağ ama özgürlükçülük ile muhafazakarlık hep tam ortada. Merkezciyim ben, anketi de es geçtik mecburen, bakalım...
  6. ogedayoglu

Persistent Kingdoms Yeni Sunucu | Osmanlı

Üzücü bir hadise.
  7. ogedayoglu

TR_Oldschool_Roleplay [ASKIDA]

Server çok güzel ama çok ciddi bir hrpg arayan tek ben miyim? Yalnız server cidden güzel, girdim, oynadım, oynayacağım. Çok hoşuma gitti.
  8. ogedayoglu

.

Tuttu

Alttaki üye Bannerlord'u henüz alamadı
  9. ogedayoglu

23 Şubat 2020 Sunucu Sorunu

Zannımca ana sunucuda bir sıkıntı var... Konu hakkında detaylı bilgilere Taleworlds yetkililerinden almak umuduyla yazayım dedim. "Sunucu listesi alınıyor..." bildirisinde kalıyor. İlerleyebilinirse "Seri numarası doğrulanıyor..." bildirisinde kalınıyor. Küçük bir ihtimalle ise sunuculara...
  10. ogedayoglu

Çıkış Tarihi Yaklaşıyor :)

30 Mart 2010 Warband
    30 Mart 2020 Bannerlord
    bence çok hoş olur
  11. ogedayoglu

Open Haritada hareket edememek

benim başıma hiç gelmedi ama belki işine yarar diye bu linki bırakıyorum çokta ümitlenme derim http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,180841.0.html
    tavsiyem yeni oyun başla karakterin yeteneklerini kaydet yeni oyunda onları kullan nasıl yapacağını bilmiyorsan link bırakıyorum çok zaman harcadıysa arkadaşın g.o yeni mod indirip onla oynasın floris mod tavsiyem onu oynuyorsa

diplomasi
    cihat ve haçlılar(skill kullanma var atıyorum y ye basınca can yeniliyor j ye basınca çeviklik hareket hızı o basınca sinirleniyor millet kaçıyor gibi bir sürü yetenek var)

üzücü... teşekkürler
  12. ogedayoglu

.

Tuttu

Alttaki üye Bannerlord erken erişimden faydalanıyor
  13. ogedayoglu

Resolved Abimle birlikte hikaye modunu birlkte oynama sansimiz varmi?

Warband içerisinde bu mümkün değil. Böyle bir mod da mevcut değil.
    Aslında "Global Campaign" modu var ama beklentiyi tam olarak karşılamaz. Ancak yine de denenebilir diye düşünüyorum.
  14. ogedayoglu

Open Haritada hareket edememek

Bir arkadaşımın bir kayıt dosyasında karakteri haritada hareket edemiyor. Ne ben çözüm bulabildim ne de yerli ya da yabancı forumlarda konu... Arz etsem yardım eder misiniz?
  15. ogedayoglu

.

Tutmadı

Alttaki üye asgari ücretle çalışıyor veya öğrenci
Back
Top Bottom