Recent content by MucoBEY

1. MucoBEY

Başlamayan kuşatma

bu sorun bende de var. oyun hatası mı yoksa değil mi anlamadım. sadece desteğe gelen ordudan daha fazla askerim varsa ordu komutası bende kalmaya devam ediyor. bir de kuşatmaya başlamış birisine desteğe gittiğimde, benim ordum daha fazlaysa saldırma emri bana geçiyor.
  2. MucoBEY

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bir şey sorcam piyade sol veya sağ kanadını koru komutu nasıl veriliyor? bir de oyun içi 333 gün oldu liderliğim 23 anca oldu, bu kadar zor mu gelişiyor bu?(öğrenme oranı x5.25) f6 tuşuna basınca komuta başkasına geçiyor bunun liderliğin gelişimine zararlı mı?

amacım adamlara yaklaşmak ama öyle bir ilerliyorlar ki, düzen müzen kalmıyor mecbur f6 yapmak zorunda kalıyorum.
  3. MucoBEY

arkadaşlar oto blok kullanmadan nasıl oynuyonuz? ben yapamıyorum, reflexlerim yetmediği oluyor ona bir şey demiyorum da, genelde yukarı kaydırıp sağ tıklıyorum ama aşağı blok alıyor, sağ ve solda daha az oluyor ama genel olarak var yani.
  4. MucoBEY

Çokta umurlarına sallayacaklar ya
    Türkçe ve ingilizce forumu takip ediyorum. Edilmedik alay hakaret kalmadı en son turkishplayer in youtube kanalına sohbete çıktılar 3 küsür saat boyunca olada bilir olmayada bilir öylede olur ama değişedebilir başka birşey yok.
    Bari topluluk o kadar sitemde bir cümle et yalanda olsa oyun oynanabilir olacak de ama çöp işte beya
    Yalandan umut vermek istemiyor demek ki, saygı duyarım.
    Daha dün arkadaşım ile Üsküdar'a gidecektik, 1 gün önceden plan yaptık.
    Gece saat 11 de "sabah 7de uyanık olursan gelirsin" diye mesaj attım. adam gecenin 1inde mesaj atmış "iş görüşmesine gideceğim" diye.
  5. MucoBEY

sen gel 3 yıl bannerlordun PS4 e çıkmasını bekle, sonra dayanamayıp 6 aylık maaş ile 14 bin e laptop al, sonra oyunu satın almak için de 1 ay çalış, 1 hafta yarım yamalak oyna sonra miss gibi yama gelsin, laptop bozulsun :xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin:
  6. MucoBEY

Ay kıyamam
    kıydılar bilee :grin: ama modları kapatınca düzeldi, şimdi ara dur hangi mod mokoko olmuş
  7. MucoBEY

bu güncellemeden sonra savaşa girmeye çalışınca oyun çöküyor napcam? olmazsa eski sürüme geri döneyim nasıl yapcaz gitti emeklerim
  8. MucoBEY

esc ye bas sefer ayarlarında yoldaş tecrübelerini otomatik olarak dağıt diyor. oradan yapabilirsin ancak herhangi bir formüle göre değil rasgele ne olursa veriyor. mesela hekim biniciliği veya demirciliği geliştirebilir.
    Şimdi oyundan çıktım, yarın bakacağım. Yardımın için teşekkür ederim ?
  9. MucoBEY

şimdi N tuşuna bastığında 3 gün önce falanca yerdeydi diyor. ondan sonra herhangi bir şehre gir çık yapıyorsun konum güncelleniyor. işte diyor ki 3 gün önce Onira yakınlarındaydı ama sen Chaikand a gir çık yapıyorsun diyelim bugün Myzea yakınlarındaydı diyor. Myzea ya gidiyorsun şehre gir çık yapıyorsun konum tekrar güncelleniyor ve yeni lokasyonu veriyor. hareket etmedi ise bulunduğu şehri söylüyor ve orada kalıyor diyor.
    Yaptım teşekkür ederim, başka sorum olacaktı. Bu yoldaşları giydirmek için ve beceri basmak için tek tek uğraşıyorum, bunu otomatik yapacak bir mod veya ayar var mı?
  10. MucoBEY

" N " tuşuna bas sağ üstte arama yerine lordun adını yaz ya da menüden karakterlerden veya klan adını biliyorsan klandan da bulabilirsin.
    Knk onları biliyorum asıl sorun orada lordun son bulunduğu konumu söylemiyor, sadece ben görürsem veya görev alırsam o zamanki konumu söylüyor. Ben görevi aldıktan sonra görevi yapana kadar adam gitmiş oluyor zaten. Warband da ne güzel birine soruyorduk, söylediği yere gidince tekrar birine soruyorduk, böylelikle rahatça buluyorduk.
  11. MucoBEY

arkadaşlar bu bannerlordda lordları bulmak için ne yapcam? warbandda birine soruyordum söylüyordu, bunda öyle bir şey yok."ask lord localtion" diye bir mod var, onu yükledim kullanmaya çalışınca oyun çöküyor. "telepathy" diye bir mod var onla işimi rahat hallediyorum ama hileden farkı yok ki bu modun da, yok mu orta yolu? deneyimli arkadaşlar bi el kol uzatın be
  12. MucoBEY

Sağ üst köşede ki My Account seçeneğine tıklayın. Steam hesap bilgilerinizi girerek giriş yapın. Daha sonra yine sağ üst köşede yazan isminize tıklayın My Games seçeneğine tıklayın açılan pencerede Seriallerinizi girin karmaşık bir işlem değil aslında.
    oldu teşekkür ederim, bannerlord rozeti de olsaymış keşke.
  13. MucoBEY

Seriallerinizi bu adreste girmeniz gerekmekte. Ve unutmadan şuan için Bannerlord'un rozeti bulunmamakta.
    çözemedim bu sitede ne yapacağımızı, videolu anlatım var mı veya tek tek anlatabilir misiniz?
  14. MucoBEY

arkadaşlar ben bannerlordu ve warbandı paket halinde demin aldım(şuan indiriyorum). ama bende bannerlord ve warband rozeti gözükmüyor?
    not: steamı bu hesaba bağladım
  15. MucoBEY

PS4 için umudumuzu keselim mi?

Bannerlordun optimizasyonunun yerlerde süründüğünü unutmuşsunuz efendim
    Valla benim PC cs go bile kaldırmadığı için ve Bannerlordum olmadığı için öyle bir sorun hakkında bilgim olmadı. Yayıncılar 8k, 300-500 FPS oynadığı için oradan da belli olmuyordu.
Back
Top Bottom