Recent content by montekristo44

1. montekristo44

Anneler Günü

Çeyrek al, en güzeli çeyrek.
  2. montekristo44

Archeage - Avrupa Open Beta - Son gün

Avrupa sunucusunun 2014 sonu, 2015 başı gibi çıkması bekleniyor.
  3. montekristo44

Archeage Avrupa Alfasında oynayan türkler guild kurdu, çocu rusyadaki serverlardan oyuncular.
    Bu da guildin facebook sayfası https://www.facebook.com/pages/ArcheAge-T%C3%BCrkiye/645920862143141?fref=ts
  4. montekristo44

Herhalde quest yaparak para kasmayı deniycem. Bi de alfa ve betadaki charlar yalan olacağı için şu an ksamaktan ziyade oyunu keşfetmeye çalışıyorum.
  5. montekristo44

Şu an Korece (sadece korede), Rusça (sadece rusyada) ve İngilizce (bütün avrupada) dil seçenekleri mevcut. İlerleyen aylarda almanca ve fransızca da eklenecek ama oyundaki çoğu video hala kore dilinde.
  6. montekristo44

Şuna baktım da en küçük evin tapusu 10g, malzemeler hariç http://forum.mmosite.com/thread/2/24/20120321/House_Building_System_in_ArcheAge-4f6988a3bb7b22e13-1.html

peki bu oyunda nasıl hızlı para kasabiliriz?
  7. montekristo44

ssalih said:
    Adam zengin çıktı . Tarla için scalecrow dikmen gerekiyor . Onun recipe ını da bir görevden veriyor . Ev ve gemi için de mirage adasına gitmen gerekiyor portalla . Oradan recipelarını alıyorsun önce . Sonra gerekli olan malzemeyi toplayıp inşaa ediyorsun .

Zengim değil yaw, orta halli bir çalışanım, sadece uzun zamandır bekliyodum bu oyunu, o yüzden gözümü karartıp aldım napayım :smile:

Peki bu anlattıkların için belli bir level gereksini mi var mı? Ben daha level 12'yim, cepte de 2g para var.
  8. montekristo44

Walla ben aldım ve alfa halini oynuyorum şu an. Yalnız nasıl ev-bar tarla sahibi olunuyor bir yol gösterebilecek olan var mı?
  9. montekristo44

Avrupa sunucularının Founder's Packleri satışa çıktı. En pahalı paketi alan (149 dolar) şu an da alfa versyonundan oynamaya başlayabiliyor.
  10. montekristo44

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

2015'den önce çıkmasını ümit ediyorum.
  11. montekristo44

İlköğretimde Andımız'ın Okunması Zorunluluğu Kaldırıldı

andımızın kaldırılması türklere türk olduklarını söyletmemek için değil, farklı etnik kökenlerden gelen vatandaşları durduk yerde asimile etmemek, her sabah türklüğü onlara övdürtmemek içindir.
    biraz empati yapın, senin ailen almancı olsaydı, sen de bir alman okulunda okusaydn, her sabah bütün okulla hep bir ağızdan "almanlık ne güzel, bütün dünya almanın daşşağını yesin" diye marş okusaydın hoşuna gider miydi?
  12. montekristo44

Yeni Sınav Sistemi

Sbs kaktı, bundan sonraki sınav sisteminde din kültürü bütün ortaokul ve liselerin sınav başarılarını etkiliyor.
  13. montekristo44

Yeni Sınav Sistemi

Saçma olan şey dini bilginin akademik başarı için bir gereklilik olarak dayatılması. Şimdi islam dini mensubu olmayanlar veya dini bilgiye ilgi duymayanlar ya zoraki olarak bunları öğrenmek zorunda kalacaklar, yada akademik anlamda başarısız olacaklar.
  14. montekristo44

War of the Vikings

Wotr gibi sadece multiplay mi?
Back
Top Bottom