Recent content by minnakodunum

1. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

M.ArdA said:
    M.ArdA said:
    Frank ile konuştum, videoya Türkçe altyazı ekleyebilme şansımız var. İnceleme haberini yazdıktan sonra altyazı işine gireceğim. Zamanlama ayarından vs. anlayan varsa özel mesaj atsınlar ki çabuk bitirelim.
    Bu arkada kalmasın.

Zamanlamayı otomatik yapan programlar var diye biliyorum ben. Fikir olsun diye söylüyorum :grin:
  2. En ucuz sigara hangisi ?

Oğlum madem paran yok niye uğraşıyosun içeceğim diye :grin: Sigara gerçekten iyi bir şey değil.. Özellikle şu sıralar 6tl'den ucuz olanları içmektense ciğerlerini söküp közle daha iyi :smile:
  3. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Harly Davidson said:
    Ders çalışıyodum bişey geldimi link lütfen??? heycanlıyım

Anasayfaya bak..

İnanılmaz bir oyun motoru hazırlanmış gibi görünüyor. Yapılacak modlar bizi orgazmdan orgazma koşturacak önümüzdeki 3-4 sene için :smile:
  4. Mount&Blade II: Bannerlord Developer Blog 8 - Engine Power [VIDEO]

Fascinating. :shock: Can't wait to see what AWESOME people do with this AWESOME game engine created by AWESOME people.
  5. İnsan Gözünün FPS Limiti ?

UNDE4D said:
    Bence oyunlar 45 fps olsun, 30-60 arası herkes rahatlıkla görür

Buradan Bilişim Bakanımıza sesleniyorum! Duyun bu insanların sesini yahu!
  6. Mount&Blade II: Bannerlord Developer Blog 7 - Imperial Declines

We all wonder if there is a co-op option, don't we?
  7. Telefon - Bilgisayar bağlantı işlerinden anlayan varmı?

Oluyor, gayet de güzel oyun oynanıyor. :smile: Wifi başka bir durumda lazım olmayacaksa adaptör gibi şeyler almana da gerek yok. 5 kişi local Dota 2 oynamıştım iPhone ile aynı şeyi yaparak. Sıkıntı olmuyor hiç.
  8. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Çok güzel mod yapılır buna...
  9. Mount&Blade II: Bannerlord Developer Blog 7 - Imperial Declines

Hands still doesn't have skeleton :lol: Cities look fantastic by the way! This game will be really, really HUUUUGE!
  10. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Umarım iki senenin sonunda TW kendisine bir yol haritası çizmiştir. Forumda oyun hakkındaki neredeyse tüm önemli sorulara "bu konuda bir şey söyleyemem" tarzı cevaplar verildi. Elimizdeki tek bilgi grafiklerin ve animasyonların daha iyi olacağı, bir de mimikler olacak, ama nasıl olacak bilmiyoruz henüz. İki senenin sonunda artık bir belirsizlik kalmamış, neler yapılacağının netleşmiş olması lazım.
    En azından hedeflerini ya da yol haritalarını paylaşırlarsa şu forumun ateşi de biraz söner hem :grin:
  11. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Bannerlord çok sanatlı bir oyun olacak Allah'ın izniyle... EA, Ubisoft gibi firmalar oyun dünyasının Serdar Ortaç'ları, Sinan Akçıl'ları oldular artık. Hep aynı şeyler, pohpohlanmış oyunlar vs.
  12. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Indie yapımcılar patır patır oyun yapıyor valla. TW'nin çıkmadan ölmüş bir oyunu satması çok zor olacak bu kadar çok indie varken özellikle. Sonuçta bir Half-Life 3 ya da Diablo 3 değil Bannerlord. Kimse kuyruklarda beklemeyecek çıktığında :mrgreen:
  13. Yeni başbakan belli oldu

Ya benim anlamadığım, ne güzel Cumhurbaşkanı'nı halk seçiyor diye seviniyorduk. E şimdi de başbakanı seçemiyoruz???
  14. Siyasi Tartışma

HDP'nin yaptıklarına ve söylemlerine Kürtçülük denir bana göre, katılmayan var mıdır bilmiyorum. Kürtçülük derken aşağılama anlamında söylemiyorum, Türkçülük gibi bir anlayış o da sonuçta. "Kürtçülük"ten daha uygun bir isim veremeyiz şu anda. Tabi dediğin gibi lise dönemindeki çakma sosyalist arkadaşlar Kürtçü sayılmaz. Zaten üniversite bitince sosyalistlik de bitiyor, onlarınki ergenlik hevesi.
  15. 17 Ağustos Depremi

Ölenlere Allah rahmet eylesin, yakınlarını kaybedenlerin başı sağolsun. O anları yaşayan bir çok tanıdığım var, gerçekten anlatırken bile gözlerindeki dehşeti görünce içim parçalanırdı.

aykut07 said:
    Deprem anı içinse o adrenalinle bir şey hatırlamamazsınız zaten olan olur.

Buna katılıyorum. Ne yapacağımızı öğrensek bile, (ki gerçekten kimse umursamıyor böyle şeyleri) herkesten profesyonel depremzede olmasını beklemek biraz saçma. Belki daha önce deprem görmüş insanlar sakin olabilir o durumdayken, yoksa gerçekten heyecandan aklınızın ucundan bile geçmez öğrendiğiniz soyut bilgiler.
Back
Top Bottom