Recent content by Mia

1. Mia

Team Rush Rush [RRush]

Selamlar bu platforma dönmenize sevindim Bannerlord`da başarılar dilerim.
    Başarılar dilerim.
    Başarılar dostum :smile:

Gördüğüm kadarıyla multiplayer kısmı baya zamanı var. Konuyu sanırım erken canlandırdık.

Bannerlord çıkabilene kadar bu klanda ki herkes milli olabilmeyi başarmış sanırım. Başarılar dilerim :smile:

:shifty:
  2. Team Rush Rush

Team Rush Rush

Web Site: www.rr-gaming.org Clan Topic: https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/team-rush-rush-rrush.176023/
  3. Mia

Yeni Forum

Sosyal gruplarda galiba onay alma durumu var veya ben bir şeyi yanlış yapıyorum. Onay vs. durumu varsa iletişime falan mı geçiyoruz nasıl oluyor yayınlanması? kurduğum grubu göremiyorlarmış da bilen var mı?
  4. Mia

Wicked Tavern Fanatics

Niyet baştan bozukmuş, taverna falan işin cilasıymış yayalım arkadaşlar.
    Ben bu yeni forumdan bir halt anlamadım. Mesela beğendim yorumu buna like atmak istiyorum bir şey yapamıyorum. Like atmışım sayın lütfen
  5. Mia

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Umarım ilgi görür, siz de üstünüze düşen çabayı sarf edip hak ettiğiniz karşılığı alırsınız. Bu tarz projeleri görmeyi çok seviyorum. Warband zamanında SoE Napo falan farklı farklı işler yapan adamlar vardı. Lig, turnuva, stream yayını falan yapıyorduk. Herkes tabi geyiğine ilgilendiği için sadece eğlenip bırakıyorduk. Daha ciddiye alıp yapılırsa nasıl olur kısmını merak ediyorum.
  6. Mia

Wicked Tavern Fanatics

Ben 1 aydır yiyemedim, artık seni yiyeceğiz
    forumda sexting dönüyor aloooo admiinn aloo poliss
  7. Mia

Team Rush Rush [RRush]

kayıtları açman karşılığında sana bannerlord ısmarlayabilirim @Mia

yolla açıcam

Dün @Firates ağabeyimiz ile kulaklarınızı çınlattık, tekrardan görmeme sevindim

Fırat bence adam gibi adam. Şu ortamda en sevdiğim adamlardan biri
  8. Mia

Wicked Tavern Fanatics

Var var ya, olmaz mı hiç. Şu server falan muhabbeti bir düzelsin, henüz custom server açamıyoruz. İlk iş RRush ile clan maçı olsun bence.

eskilerin gözü yaşlı .. duygulandım

Mini anket: Bannerlord'un tam sürümü mü önce çıkar yoksa sonraki genel seçimlerin seçmen listeleri mi?

bu cioss bildiğimiz cioss mu? bir ara engellinin birisi çitos falan diyodu bu çocuğa, çok üzülüyodum.
  9. Mia

Imperium Legorium | Legion XCVI

gl hf
  10. Mia

Team Rush Rush [RRush]

Zaman çizelgesi çok naif olmuş, anlamlı

Onlar daha buz dağının görünen kısmı. Daha çok şey yazardık da silivri göz korkutuyor
  11. Mia

Wicked Tavern Fanatics

Mancınık trebuchet getirmişler onunla ateş ediyoz abi

Oha işe yaradı. Çok teşekkür ederim. Abi clan gelim. Çok iyi oynarım RN yavuz ve rayden getir götürümü yapar abi. daha önce 9 ok ve bozkırın 9 atlısı klanlarında oynadım.

Warband de ilk sizle maç yapıyorduk agaaa bee 3 kişi harabeler .. Bannerlord için de yine siftahı yapmak yok mu peki?
  12. Mia

Wicked Tavern Fanatics

Abi her şeyi anladım da neyle ateş ediyoruz?
  13. Mia

Bannerlord klanlar bölümüne konu taşıma hk.

Resimler patlamıştır kaç senedir duruyor öyle. Konuyu düzenlemek de gerekecek zaten. Şimdilik böyle kalsın rica ediyorum.
  14. Mia

[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Ben bu napoya nasıl ulaşıcam? Bu adam yaşıyor mu hala?
Back
Top Bottom