Recent content by mfatihergin

1. merhaba, teknik destek kısmında paylaştığım sorun için ilgilenir misiniz? :(

merhaba, teknik destek kısmında paylaştığım sorun için ilgilenir misiniz? :(
  2. Hileli modda envanterde dolaşırken sürekli aldığım hata.

Bu konuyu teknik destek kısmına taşıman çözülmesi bakımından daha iyi olur. Teknik destekte çözülmüş sorunlar var. Oraya baktın mı?
    Yabancı forumda aynısı olmasa da benimkine benzer d3d sorunları var hem dilden pek anlayamadım, hem yaptıklarını pek anlayamadım teknik destek kısmına da konuyu açtım türkçe bir yetkili ile birebir konuşursam daha sağlıklı iletişim olabilir teşekkür ederim uyarın için.
  3. Open Hileli modda envanterde dolaşırken sürekli yediğim crash.

Merhabalar iyi çalışmalar, 1.6.2 sürümünde de aynı hatayı alıyordum, oyunu sildim tekrar yükledim, 1.6.3 e geçtim tüm modları kapatıp öyle denedim başka parametreler denedim internetten 1 günümü bunu araştırıp halletmekle geçirdim ama nafile, hileli modda envantere girince oyunun tüm itemlerini...
  4. Hileli modda envanterde dolaşırken sürekli aldığım hata.

Merhabalar iyi çalışmalar, 1.6.2 sürümünde de aynı hatayı alıyordum, oyunu sildim tekrar yükledim, 1.6.3 e geçtim tüm modları kapatıp öyle denedim başka parametreler denedim internetten 1 günümü bunu araştırıp halletmekle geçirdim ama nafile, hileli modda envantere girince oyunun tüm itemlerini...
  5. Need More Info Tüm şehirlerde erzak, refahtan -100 kadar yiyor, fakat refah durumu normal.

https://www.hizliresim.com/slo8pl5 Bahsetmeye çalıştığım olay ektedir, 1m dinar kastığım savem bu olayı farkettiğimde tamamiyle boşa gitti, aldığım ss yeni başlattığım bir oyundan aldığım ss 15 20 gün sonra tüm şehirlerde erzak 0 oluyor ve hepsinin sadakati 10 lara 20 lere iniyor.
  6. Şehirlerde yapı inşa etme sorunu

Arkadaslar merhaba, büyük şehirlerde yapı inşa ederken bazı yapılar çok fazla tuğla istiyor tuğla diyorum çünkü adını unuttum. Örneğin ambar yapacağım diyelim 1000 tuğla istiyor ve şehirin günlük tuğla üretimi 30 40 civarı oluyor bu da ambarın yapım süresini 50 gün ve bazı yapıları da 100 200...
Back
Top Bottom