Recent content by MaxPayne

1. [WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Merhabalar, ben bu Nordların bütün topraklarını ele geçirdim, biraz süre geçtikten sonra 3 tane derebeyi falan kaldı, sonrasında birden birileri Nordların tarafına geçti, 10 a yakın derebeyleri oldu ve bu yüzden yıkılmıyorlar. O arada "Lordların Sürgünden Dönüşünü Aç" ayarını kapatmıştım onla alakalı bir şey mi oldu, ben şimdi bu adamları bulup kessem düzelir mi? Henüz bunu deneyemiyorum çünkü Rodok ve Sarranidlerle başım belada :smile:

Edit: Evet sonunda bütün krallıkları yok ettim. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için hikayemi anlatayım. Rodoklar efendice yok oldular onda bir sıkıntı yaşamadım, ama Sarranid ve Nordlar uğraştırdı. En son Sarranidler kalmıştı, son topraklarını alınca bazı derebeyleri benim tarafıma geçti, ama Nordlar yok olmadığı için onun tarafına geçenler de oldu, oyunda uzun bir süre geçirdim CheatEngine speed hack yardımıyla da. Baktım tek tük sürgüne giden derebeyleri dışında pek bir aksiyon yok, hatta toprak vermediğim bir tane derebeyi beni terk etti, baktım olmuyor bastım savaş ilanını iki krallığa da. Yine süreyi ilerletirken bir baktım ki bir şehirim ve bir kalem nordlar tarafına geçmiş. Hemen orduyu topladım gittim geri aldım. Bunlar olurken Sarranidde kalanlar Norda geçmiş, sonuç olarak onlar elenmiş oldu. Yine uzun bir süre geçirmenin ardından çoğu lord benim tarafıma geçti bazılarıda sürgüne çarptırıldı, şükür yok olmuş oldular. Warband defterimi kapatıyorum, darısı erken erişimden çıkınca oynayacağım Bannerlord'a.

Özet: Savaş açın, bırakın bi yerleri ele geçirsinler sonra gidin temizleyin ve oyunda süre geçirmeye bakın. Sürgünden dönüş ayarıda kapalı kalsın bu arada. Bir de size sinirli derebeylerini memnun etmeye çalışın ki bu süreçte taraf değiştirmesinler.
Back
Top Bottom