Recent content by Mülayim

1. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Zaten çıksa bile türkçesidir şudur budur derkene gene rahat bi 6 7 ay daha geçer  :sad: :sad: :sad:
  2. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Beyler uzun zamandır boş buralar bi haber falan çıkarsa yazıverin  :mrgreen:
  3. Yağma..Oyunda Tecrübeliler Bi Baksın..

Ak3ayrak said:
    Arkadaşlar sorum şu şekilde.Örneğin bi köyü yağmalarken biliyorsunuz ki bazen düşman askerleri geliyorlar.Sen 50 kişiysen adamlar 200-250 kişi oluyorlar ve kazanman zor oluyor ki yeni başlamışsan bu durum imkansıza yakın oluyor.Uzatmadan biz bu yağmayı nasıl durdurabiliriz ya da iptal edebiliriz.Çünkü oyunu kapatıp açsan bile oradan başlıyor,o şekilde kaydoluyor.Merak edenler için Osmanlı Modu V2.5 oynuyorum.Bilgisi olan bir el atabilir mi.Şimdiden eyw.
    sana tavsiyem herhangi bir kale veya şehirden uzak köylerde yağma yap özellikle savaş için olan bi krallıkta yapıcaksan bilmem ne kralı bilmem ne kralına yakalandı gibi yazıları okursan yakalanan kralın köyünü yağmalamak belki işe yarar
  4. "Zendar Şehri" nedir arkadaşlar?

swashbuckler said:
    0.808 versiyonunda (Daha öncesini bilmiyorum.) oyuna orada başlıyorduk, hatırladığım kadarıyla duvar ve binalarla kapalı küçük bir meydandı sadece arkamızda şehrin kapısı, sol tarafta talimci dururdu (konuşarak iç mekana geçip çıplak adamları döverdik, acemi gedikli ve usta dövüşçülerdi.) sağımızda han ve tüccarın dükkanı vardı. Hanın içinde Marnid vardı ve ona aketon verirsek gruba katılırdı. Yoldaşlardan sadece Marnid ve Borcha (At hırsızlığından bir kalenin zindanında beklerdi.) Karşımızda şimdiki şehir içi tüccarları gibi tüccarlar vardı, Talimcinin ilerisinde de bize ilk görevimizi veren bir adam vardı. Görev 30 tane Nehir Korsanı (çapulcu) öldürmek ve ödülde tahta bir kalkandı. Görev adamının yanında da çok sevdiğim Köle Taciri Ramun beklerdi. Böyle küçük ve sıcak bir yerdi Zendar.

Oklarla şehirdeki insanları bayıltabildiğimiz güzel günlerdi.
    senin dediğin light and darkness modu olmasın :razz:
  5. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

peki bi çalışma falan varmı türkçeyle alakalı  :?:
  6. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

eee nerde bu ömrümüzü yiyen oyun ve çıktıysa tr yaması falan geldimi bide zahmet olmıycaksa tam sürüm link atarsanız sevinirim eğer çıktıysa
  7. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

frozenpainter said:
    hayır ilki kralla 5 ilişki bunu kesin yapman lazım.
    2.kısımda ya lordlarla ilişkini yükselt yada üstüste turnuva kazan diyor.bunlardan basit olanı turnuvva kazanman.
    ben kaç kere bitirdim bunun senaryosunu tecrübem var bu konuda.
    hacı ben şu hazine haritasında takıldım gölü gösteriyor ama etrafın da kamp yapıp yürü falan diyorum deniz bile yok ortada nasıl yaparım
  8. [S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

beyler 2. kısmı ne zaman çıkacağına dair bir haber verildimi ve çıktıysa link atarmısın nız
Back
Top Bottom