Recent content by LongLiveOttomanEmp

1. LongLiveOttomanEmp

Gel gel bug'a gel :D

Yılların oyunu bu tür buglar ( bug çeşidinde yok yok ) olabilir . eski kayıttan başla bence  :eek:
  2. LongLiveOttomanEmp

Türkiye'de rejimde ciddi değişiklikler yapılırsa ne yaparsınız?

Öncelikle Şianın şeriatı islamı yansıtmaz bunu belirtiyim ve türkiye asla şianın rejimini devreye koyamaz çünkü şii nüfus cok az. İslam şeriatıyla yönetilmek isterim ayrıca söylediğim gibi iran ile osmanlı tarzı şeriat hükümleri çok farklıdır.
  3. LongLiveOttomanEmp

Napoleonic Wars (Yeni patch) {Deniz Savaşları}

Buna benzer harita vardı herhalde farkı , karakterler ile gemilerin batması olacak.
  4. LongLiveOttomanEmp

Kitap alacağım ama;

Astendrache said:
    gerçekte bu arada ilk yorumda yanlış anlama komikti güldüm :grin:
    Kardeş kitabı biraz daha aşk romanı gibi fakat dönemi çok iyi yansıtıyor, tavsiye ederim
  5. LongLiveOttomanEmp

Muhalefet

Muhalafet işi hakkıyla yapsaydı yıllardır " Muhalefet" olarak kalmazdı. Bence muhalefet eleştiri üzerine olmamalı . Ve bence Akp ile Chp çok güzel paslaşıyor ... Bi akp sallıyor bi chp sallıyor. Bunun en basit örneği meclis meydan savaşları . Malesef bir belirsizliktir gidiyor . Herkes işini hakkıyla yapmalı hükümette , muhalefette ...
  6. LongLiveOttomanEmp

Eroin satışı?

Ticaret zekası dedikleri bu olsa gerek ...
  7. LongLiveOttomanEmp

Maslak: 1453

Adam neden projenin adını "Maslak 1453" koymuş anlamadım . Hani Fatih Sultan Mehmed'le arasında bi problem mi var diyecem ...( Dalga geçer gibi )  Böyle adamlara engel olmalıyız güzelim İstanbul'u mahvettiler etmeyede devam ediyorlar :sad: 
  8. LongLiveOttomanEmp

Bune saçmalık

Yabancı serverde neden Türkçe konuşursun ki , adamlar zaten anlamıyor . Birde yabancı oyuncular çok cins adamlar yani bi kısmı . Kısaca Kuralına göre oynamak gerekir.
  9. LongLiveOttomanEmp

Arkadaşlar Mount Blade Warband Almalı mıyım ?

Benim gözlemim warband da turk oyuncu wfas'a göre daha fazla . Bence al
  10. LongLiveOttomanEmp

Kaleden çıkmıyor

Cheatmenu yaz . Sonra her istediğini yaptırırsın. Sorun düzelincede hile menüsünü kapatırsın. Bende işe yaramıştı.
  11. LongLiveOttomanEmp

Leh senaryosu

veyselkalin said:
    Lordları kaybolmadan nasıl ülke yıkılıyo la?
    anlamadım bunu :grin:

görev bittikten sonra Memedle konuşacaksın böyle böyle seni tahta geçirdik şimdi Lehistan'la barış yapcan diyeceksin
    dedim bunu o konuşmayı yaşadım sonra adam grubumdan ayrıldı asıl sorun da bu adamı bulamıyorum bi türlü kime sorsam nerde bilmiyorum diyo
    .
    "Nerde biliyorum" diyolarsa büyük ihtimal bi kalede esirdir.
  12. LongLiveOttomanEmp

Diş Ağrısı

İltihaplıysa dişin çekmemesi normal çünkü çekerse ciddi sonuçları olur . Sen doktorunu dinle en iyisi :smile: Geçmiş olsun
  13. LongLiveOttomanEmp

En son hangi kitabı okudunuz?

Kralların Çarpışması Kısım I - George R. R. Martin ( Buz ve Ateşin Sarkısı Serisi )
  14. LongLiveOttomanEmp

Herhangi bir Krallığın başına gelmek

Aethirus said:
    Sıra geldi Kırıma :grin: Aslında hiç gerek yok Kırımlar türk zaten :grin:

Kırım mı kaldı :sad: ha Türk olmuş ha Moğol ne fark eder sonuçta Ruslar bölgeyi talan etti bugün Kırımda azınlık duruma düştüler :sad:
  15. LongLiveOttomanEmp

Fark eden var mı ?

Ne alakası var , Game Of Thrones izleyen görmüştür . Oradaki şovalyelerde o şekilde kemer bağlıyor . O dönemin bağlama şekli buymuş demekki.
Back
Top Bottom