Recent content by LK_Hemsworth

1. LK_Hemsworth

Mouse önerisi

Logitech g102 kullanıyorum 6 aydır. Gayet güzel.
  2. LK_Hemsworth

Bannerlord Anketi

Anket gayet güzel hazırlanmış. Umarım TW bu gibi anketlerin sonuçlarından faydalanabilir.
  3. LK_Hemsworth

Skirmish Türkçe anlamıyla çatışmada neden sürekli khuzait ve sturgia ırkları geliyor?

Benim anlamadığım şey eylülden beri beta oynuyorum, bunun daha da öncesinde alpha test var. Yüzlerce binlerce feedback verildi o zamandan beri. Halledilmesi çok zor olmayan bir konuymuş gibi geliyor bana bu tür meseleler. Hep aynı takımların gelmesi vs.
  4. LK_Hemsworth

Skirmish Türkçe anlamıyla çatışmada neden sürekli khuzait ve sturgia ırkları geliyor?

Betada 300 saat multisini oynadım. Erken erişimde de multi oynamak isteyebilirim sonuçta.
  5. LK_Hemsworth

Katılıyorum dediklerine. Ayrıca betada bile yaşamadığım kasmalar ve fps droplar yaşıyorum. Nedenini anlayamadım gerçekten.
  6. LK_Hemsworth

Oyun Versiyonunun Launcher'da Güncellenmemesi

Fark ettiyseniz native'in versiyonu değişmiyor. Yani bir sorun söz konusu değil. Versiyonun değişip değişmediğini en iyi 'oyuna devam et' seçeneğine tıkladıktan sonra sağ üstte çıkan bilgilerden anlayabiliriz.
  7. LK_Hemsworth

Genelde kaç fps alıyorsunuz?

i5 7300HQ GTX 1050 4GB 16GB ram Oyun hdd'de kurulu Medium ayarlarda orta çaplı savaşlarda (100vs 100 gibi) 40-60 fps 180vs 190 kuşatma savaşında ortalama 40 fps aldım. Ama bir ara fpsim dörtlere beşlere kadar düştü.
  8. LK_Hemsworth

Need More Info Sığınağa girerken loading ekranında kalıyor!

Ben görev almadan rastgele sığınak buldum ve gece saldırmak için bekledim. Dediğin gibi benim de yüklenme ekranında kaldı oyunum.
  9. LK_Hemsworth

Performans

İ5 7300HQ gtx 1050 4gb 16gb ram Mediumda bölümüne göre 45-60 fps alıyorum. Toplam 130 kişinin olduğu savaşta ortalama 50 fps aldım.
  10. LK_Hemsworth

Beta sonrası satın alımda oyunu tekrar indiriyor yardım lütfen

Evet beraber çok maç attık :)
  11. LK_Hemsworth

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

48 bin kişi oyunda ve 140 bin izleniyor şu anda. Gerçekten güzel bir başarı yakaladı TaleWorlds. Edit: 160 bin olmuş.
  12. LK_Hemsworth

Ben 60gb indireceğiz diye korkmuştum 30gb olduğuna şükrediyorum şu an.
  13. LK_Hemsworth

Beta dosyaları zaten otomatik olarak kaldırıldı bildiğim kadarıyla. Baştan indiriyoruz.
  14. LK_Hemsworth

Almak nasip oldu oynamak akşama-geceye artık inşallah.
  15. LK_Hemsworth

Aynı yaşantılar aynı duygular :D