Recent content by Legionera

  1. Legionera

    Habsburg Tercios

    I would use cyrillic for it because its way better than the latin one.
    Боже, Царя храни!
    Сильный, державный,
    Царствуй на славу, на славу намъ!
    Царствуй на страхъ врагамъ,
    Царь православный!
    Боже, Царя храни!
  2. Legionera

    Habsburg Tercios

    Leifr Eiríksson said:
    What's happened? All has fallen quiet here!
    Well,my friend,our clan has been disorganized these days..For example,my PC's broken and i have to fix it..
  3. Legionera

    Habsburg Tercios

    Everyone who wants to join our cool clan (Habsburg Tercios) should come on this Teamspeak3 Adress:ts33.gamespeak.com:9165.
  4. Legionera

    Български

    Cookie Muncher said:
    Къде няма българи ве? ._. Age of Empires няма нужда да коментираме, призната от глухо и нямо за най-добрата игра изобщо. :grin: А за игрите на Paradox, всяка от тях е уникална по свой собствен начин, дори ако изглеждат като едно и също нещо. Аз бях опитал Crusader Kings 2, прекалено много неща трябваше да следя и да правя, просто за да обявя война и да нападна някой. Да не говорим и за процеса на превземане... В KoH всичко е доста по-опростено, но играта си е прекрасна. Новата EU пък ми се стори много по-лесна от CKII, и затова я играх доста повече време - около половин година, преди да ми омръзне. Hearts of Iron обаче е играта, пред която прекарах най-много време. Страшно задълбочено откъм единици, изследвания, инфраструктура и т.н. Мнението ми, което се споделя и от много наши приятели от форума, е че HoI е, ако не най-сложната, то сред най-сложните Global Strategy игри.
    Съгласен!
Back
Top Bottom