Recent content by Last48

1. vali olarak kimi seçmeliyim ?

Vali kısmını anlamadım bence hiç koyma daha iyi khuzait şehrine soyu khu olan birini veriyorum halk mutsuz oluyor
    kankacım şehirlere vali atıyorsun.

Şehrin kültüründen birini koyman lazım. Şehre sahip olan krallıktan değil insanların kültüründen. Bu sayede bağlılık artıyor. Garnizona çok adam koyma erzağı tüketenler onlar. Zaten erzağın üstüne gelirsen -6 Garnizon falan yazar. Sonrasında binaları geliştir. Erzağın kadar milis üret daha fazlasını üretme. Sonra bağlı olan köylerle arasındaki yolları haydutlardan temizle.
    peki kimin hangi kültürden olduğunu nasıl anlıyacağım (oyuna daha girmedim). ? n menüde yazıyormu ? ayrıca cevabın için teşekkür ederim internette çok aramıştım
  2. vali olarak kimi seçmeliyim ?

ayrıca refahlık yok , gıda sıkıntısı çekiyorum. şehrin projeler kısmında su kanalları 3. seviye oldu günlük varsayılanlar da ise sulama var.
  3. vali olarak kimi seçmeliyim ?

krallık bana bi şehir verdi buraya kadar iyi hoş.ama şehir sürekli olumsuz gidiyor. kimi vali olarak atamam gerekiyor ? denk geldiğim yoldaşların hepsi silahşör, savaşçı doktor vsvs. bana şehri yönetebilecek en iyi vali kim söyleyebilir misiniz ?
  4. oyunu steamdan açarken çöküyor ama dosyadan açabiliyorum.

başlıkta da söylediğim gibi oyunu steam üzerinden açamıyorum menüler bile gelmeden çöküyor ama dosyalarının içinden açabiliyorum bunu çözümünü bilen biri var mı ?
  5. Bannerlord çok zor değilmi ?

Hocam adı üstünde baskın. Pusu kuruyorsun, bilerek öyle tasarlamışlar ama saçmalık var o da şu: lejyonerlerim var ama sığınak baskınında acemiler yanıma geliyor. Hayır parti sırasında üstte falan da değiller, savaşırken falan adımlarımızı seçebilmeliyiz, böyle sacma oluyor.
    Hacım sonuçta baskın atıyorsun yani tüm varlığınla saldırman gerekmiyor mu ? daha fazla kişiyle girmen gerekmiyor mu tamam 30 kişiyle girmeyelim ama 20 kişiyle filan girelim.
  6. Bannerlord çok zor değilmi ?

şu problemi hala çözemedim 30 kişilik ekibimle sığınak'a saldırıyorum ama yanıma sadece 8 kişi geliyor
  7. Bannerlord çok zor değilmi ?

Oyun bi bana mı zor geliyor warbant da savaşırken spartacus gibi olurken şimdi iki kişiye bile kafa tutamıyorum
Back
Top Bottom