Recent content by kopuk82

1. WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

yahu isimler değişiyor git herhangi birine aranın iyi olduğu
  2. Lehistanda Nasıl Kral Olurum? veya başka Hangi Ülkelerde Kral olunuyor

lehistan da da olunuyor diye biliyorum
  3. WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

görevlerin çoğu bazen bug da kalıyor.. görev tamamlandı konuş ödülünü al diyor gidiyorsun bir şey yok..
  4. Denizden Denize...

yılgın12 said:
    Sen denizden denize lafına takma istenileni yap.

ne isteniyor ki ?

Heryeri ele geçir mi :smile:
  5. Karagürz'ün Devamı Yardım

moskova çarlığına görevinde tüm rus çarlığının kalelerini ele geçiriyor ve lordlarını esir alıyorsun yada yeniyorsun.. sonrasında isyan diye bir görev geliyor ruslar tekrar ortaya çıkıyor onların işini bitirip bu görevide geçiyorsun ve sonrasında ordu hadisesi diye bir görev geliyor ruslarla savaş cıkar nasıl başlarsa başlasın diyor görevde ama ortada rus diye bir şey kalmıyor bendeki bug olabilir bilmiyorum o görev nasıl yapılacak
  6. isyan! görevi

rus çarlığı asilerini yeniyoruz tekrar ve rusya ortadan kalkıyor.. görev tamamlanıyor ve ordu hadisesi adlı görev geliyor.. Rus carligiyla savas cıkar diyor görevde :grin: hadi bakalım nerden bulacaz rus carligini :grin:
  7. Ordu Hadisesi

görevde rus çarlığına saldır diyor ama bir önceki isyan görevinde rusyayı ortadan kaldırdık ne rus kalesi ne rus lordu kaldı.. şimdi nasıl rusyaya savas acicaz bakalım :grin:

düzeltme: Görev tamamlandı şimdi başka bir görev verdi ivan barabash amca :grin:
  8. isyan! görevi

moskava çarlığına görevinden sonra ivan barabash isyan diye bir görev veriyor "düşmana gerçek kazakların nasıl savaştığını göstermenin zamanı geldi.." yazıyor görevde. Rus çarlığı ortadan kalktıktan sonra rus çarlığı asileri çıktı ve kazakların kalelerini alıyorlar ama bana dokunmuyorlar bende...
  9. WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

mirza yı esir aldım mektup cikti görev tamamlandı rodzwilden ödülü al diyor gidiyorum öyle bir secenek cikmiyor oyle kaldı ? odulu alamadım simdi rigaya gidip arsivleri arastiricam ama bozukluk olucak mı ki ?
  10. Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

kazakların devriyeleri 7 kişiyle 200 küsür ordumu durdurup hiç sansınız yok teslim olun diyorlar sürekli...
  11. WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

o herifi bulmana gerek yok leh ulusuyla ilişkini arttır ve herhangi bir lordla aranı iyi tut o verir görevi
  12. Lehistan Senaryosuna Baslıyıcam Yardım PLS-

biraz arasan bulursun forumda çoğu yerde var
  13. Cheatmenu

bende de açılmıyor denemediğim kombinasyon kalmadı
  14. Level Haziran 2011

WhiteSilver said:
    o nası bişe ya kuşatma sırasında mı oluyor :grin:

bug çok diyorsun kuşatma bugunu bilmiyorsun :smile: ilginç
  15. alınan bomba sayısı artırılabilir mi?

okların sayısını nasıl arttırabiliriz ? şu zarara +3 veren 31 lik okları mesela
Back
Top Bottom