Recent content by KemalistDevrim

1. KemalistDevrim

Mount and Blade: Warband ''A Clash of Kings'' mod görevlerinin tam çözümü Türkçe

Yild said:
    Güzel olmuş başarılar

video gözükmüyor düzenlersen sevinirim

Hocam direk linki attım forumda nasıl video paylaşılır unutmuşum yazılarda da hatalar var artık kaç yıldır foruma girmememe verin
  2. KemalistDevrim

Mount and Blade: Warband ''A Clash of Kings'' mod görevlerinin tam çözümü Türkçe

Rehber üzerine Arkadaşlar iyi günler 4 senedir forumlara uğramıyorum, malum okuldu stajdı derken yaş oldu 23. Geçenlerde hobi olarak başladığım kanala da Mount and Blade Warband'ın ''A Clash of kings'' modu üzerine bir rehber hazırladım, forumlarda yaptığım aramada Türkçe hazırlanmış yazılı...
  3. KemalistDevrim

Regional Manor - a guide for peasant on how things work

Hi guys first sorry for bad engilsh ı just want ask a quick question

i am play as a lord in italian city state ghilberinni(pink ones)
    and after ı play 200 day's ı see one of the manors in verona became a village ı know we can build castlesbut can we transform our manors to villages by the way ı play latest version

4. KemalistDevrim

Nolur yardım edin

Ekran kartı driverini yükle
    olmadı dreckti yeniden yükle
  5. KemalistDevrim

Anno domini 1257

Arkadaşlar mehaba uzun süredir forumda yokum uzun bir sürede bulunamıyacağım lakin bir konuda yardımcı olursanız sevinirim anno domini 1257 modunu oynuyorum modda tüccarlarda ayakabı ve eldiven bulunmuyor Türkçe forumda araştırma yaptım ancak pre0.95V10 kullanıyorum sorun için herhangi bir...
  6. KemalistDevrim

yoldaşımı bulamıyorum

Yukardaki arkadaşlar zaten yeteri kadar yardımcı olmuşlar ama bir ekte ben yapayım evlen karını bakan yap
    en iyi bakanlar eşler oluyor bu arada eskilerden kimler kaldı bakalım
  7. KemalistDevrim

En Sevdiğiniz Film/Dizi Replikleri

Citizen kane

Rosebud Gül goncası izleyen anlar

8. KemalistDevrim

Noluyo lan?

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,173410.0.html http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,173227.0.html Şimdi yukarıdaki iki konuyu gördüm ikisinide okumadım ikisinede cevap vermek istemedim amacım kimseyi itham etmek değil zaten mevzularıda bilmiyorum modların kararınıda...
  9. KemalistDevrim

Warbandda En İyi Kılıç Hangisi ?

Tek elli
    1-Dengeli kılıç
    2-Arming (Askeri) kılıç

Çift elli
    1-Teber(Veagir forever :grin: )
    2-Savaş Baltası

Çift/Tek
    1-Morningstar (seher yıldızı)
    2-Bastard sword (Battal kılıç)
  10. KemalistDevrim

youtube

Gençler durduk yere youtube gitti benim yine makat indirdim host proxy ve dns değiştirdim çare etmedi yardım edin la
  11. KemalistDevrim

PES 2011 hakkında bır sorun :S

Valla sorunu tam anlamadım ama güncelleme yüzünden olamaz ben  şahsen legal olmayan pes 2011
    ile bile resmi güncelleme kurulduğuna şahit oldum
    Not:yukarıdaki yazı kopya kullanım beyenatı değildir

yanlız şöyle bir durum var güncellemeleri yapmadan önce kandi soruyor zaten :wink:

bilgisayara format öneriyorum direk
  12. KemalistDevrim

Tüm dünya bayrakları hakkında sohbet.

Tecrübe ile sabitir konu b.ka saracak aklı olan bir mod kitlesin la şunu :wink:
  13. KemalistDevrim

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Pit 10 beni burdan çıkarın
  14. KemalistDevrim

TaleWorlds Steam Yardım Platformu

Gençler arada Steamda bir oyun alana bir bedava yapıyorlar öyle bir kampanya olursa oyunuda beğenirsem ben alır bana haber veren arkadaşada istediği gifti yollarım(yanda verilen beleşi ille birine yolluyoz dimi öyle değilse bu anlaşma yanar)
  15. KemalistDevrim

Tüm dünya bayrakları hakkında sohbet.

Topunuz dayaklıksınız lan stalinsti ayrı faşisti ayrı eşcinseli ayrı harbi dayaklıksınız konu kitlenmeden bende koyayım bir bayrak

Edit: Beyler sakin...

Şanlı Semih Cumhuriyeti

Alın lan burdanda indirin
    http://www.divshare.com/download/14855128-c45

Yerleşkeler

Harita

Back
Top Bottom