Recent content by hakan_720

1. hakan_720

Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

Forumdan samimi arkadaşlığımın olduğu birkaç kişiden biri. Nedendir bilmem kendisiyle %90 ingilizce konuşuruz. Hatta türkçe konuşurken bir yabancılık çekerdim sanki başka biriymiş gibi gelirdi. Özellikle kedileri genel olarak hayvanları sever. Tim Burton'ı daha çok sever. Doğum günümü sürekli unutması ve "OMG not againnn" demesi bir klasiktir. :grin:
  2. hakan_720

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Harry Potter said:
    13 Reasons Why, izlediğim en iyi drama dizisi.
    Ona ergen dizisi diyorlardı o yüzden beklentiyi yüksek tutmamıştım ben ama konsept falan güzeldi, baya hoşuma gitti benim de. İzlediğim en iyi drama dizisi Six Feet Under bu arada, dene derim. :wink:
  3. hakan_720

Konu Dışı Düzenlemesi ve Forum Oyunları

Cioss Julius U.X. said:
    Bence çürüdü, koktu konu kapatın gitsin. :wink: Çürük Salon.
    Cioss, konu sadece bir haftalık bir fikir alışverişi için açılmadı. isim olayının yanında dediğim gibi başka şeyler de konuşulabilir ve bu uzun vadeli bir süreç. yani konu açılalı 24 gün oldu ama hala tartışmaya açık. yönetim olarak uygun bir vakitte isimleri ve diğer konulardaki önerilerinizi tek tek inceleyeceğiz.

Cité des enfants perdus'tan sonra acaba ''XXX Şehri'' gibi bir şey olabilir mi diye düşündüm ama XXX'in yerine ne gelse bulamadım.
  4. hakan_720

Kaptan said:
    Baktım da Zendar İngilizce forumda zaten kullanımda, bence Zendar'ı kullanmayalım. Tulga Kıraathanesi veya daha orijinal bir şey mesela. Düşler Salonu zaten The White Tree'de kullanımdaymış.
    Düşler Salonu baya hoş mesela. Bizim forumdan daha iyisi çıkar diye umut ediyorum.  :razz:
  5. hakan_720

House, Doctor Who, son zamanlarda popüler Mr. Robot, Daredevil baya güzel bence süper kahraman dizisi olarak bir de ben Wayward Pines'ı sevdim baya öneririm.
  6. hakan_720

Forumla büyüyenler

Benim de 5 sene olmuş hesabı açalı. Bu ikinci hesabım sanırım ilkini kapatıp bunu açmıştım, ikisi arasında ne kadar fark bilmiyorum ama kabaca 5-6 sene olmuş denebilir belki. Aldığım ilk uyarı alıntı piramidi yaptığım içindi, baktım ciddili bir mesaj geldi ben de baya düşündüm lan buna ne cevap verilir ki şimdi diye, sonradan verilemediğini anlamıştım. :grin:
  7. hakan_720

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Atam beni ham yapsana :smile:)

daha güzel fotoğrafları yok değil bence, 7.
  8. hakan_720

Stüdyo Armağan

hobeto13 said:
    Dies, sen de işini biliyosun. :iamamoron:
    yok lan cidden erik istedi yanlış anlaşılma olmasın  :mrgreen:

Metehannica said:
    evet sağdaki de benim.
    saçlarını beğendim
  9. hakan_720

Stüdyo Armağan

15 Temmuz Şehitleri Batunor said:
    Metehannica said:

o zamanlar yasuo yok tabi
    ruyada-erik-yemek,.jpg
    lan canım acayip erik istedi :grin:
  10. hakan_720

oyasar1 said:
    Anket açın bi siteden öyle bizim isteğimiz olsun
    konudan açarız direk
  11. hakan_720

Eeee beyler bu kadar mıydı? ayıp yav
  12. hakan_720

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

dolar çok pahalandı be ucuz oyun keyfi bile yaptırmıyorlar :sad:
  13. hakan_720

colombos said:
    halit21 said:
    0000000633872-1.jpg
    Bir süre sonra tekrar kitap okumaya bu kitap ile başlıyorum.
    Güzel bir seçim diyebilirim :smile: Ben de Homo Deus'u okuyacağım.
    Ben de okumayı düşünüyordum, baya önce yine Colombos'un bu konuya ''okuyun okutturun'' gibi bir iletisini görüp almıştım. Güzel kitap baya. :smile:
  14. hakan_720

Dînî Tartışma

yazık lan
  15. hakan_720

Lakırdı, ilişki konusunu falan zaten sabitlemeyi düşünüyoruz da kurtadam türevi zaten genelde sadece yazları kısa bi süre içinde oluyor. bilmiyorum belki bu bannerlord çıktıktan sonra değişebilir, forum daha çok aktif olmaya başlayınca. ama şuan için değerlendirirsek 3-4 konu için bi alt bölüm açmaya gerek var mı? bahsedilen 3-4 konunun üçünü zaten sabitlemeyi düşünüyoruz.

Kurtadam ve benzeri oyunlar oyun masasında, diğer daha basit oyunlar geyik sofrasında olcaksa Zendar XXX'e ne kalıyor ki? hani bir düzen içinde oluyo evet ama o kadar az konu dağılımı olacak ki zaten hepsi tek bir bölümde olsa da düzenli oluyo gibi :grin:
Back
Top Bottom