Recent content by gurcan

1. İşlevsel Modlar

ben pek fazla bir değişiklik görmediğim için patchlerde 1.21 sürümünde kaldım. 30yakın mod da var ama hiç crash vermiyo busürümü tavsiye ederim. parchlerle düzzeltildi mi bilmiyorum ama tek sıkıntı şuan kral olmama rağmen benden habersiz barış anlaşması imzalanması bir çözümü var mı? ayrıca kale savunmaları da kesa sorun şuan. askerleri konuşlandırıyorum ama savaşa başlar basşlamaz herkes kafasınna göre gidiyo bi yerlere bu konuda bir mod var mı bildiğiniz ?

ayrıca traning modunu kesinlikle tavsiye ederim. acemi askeri sorununu tamamen çözüyor ve çok da zevkli savaşlar yapabiliyorsunuz.
  2. İşlevsel Modlar

kale savunmasını hala yapamıyorum şöyle ki. otomatik kendisi askerleri gruplandırıyor ve piyade ile okçuları aynı gruba koyuyor. ayrıca askerleri konuşlandırdıktan sonra da kendi kendilerine başka yerlere gidiyorlar bunu engelleyecek kale savunmasını daha iyi hale getirecek bir mod var mıdır
  3. İşlevsel Modlar

.ok hoşuma gitti bu mod tavsiye ederim. özellikle benim gibi roma total war tarzı oyunları sevenler için ordunuzu gerçek bir general gibi yönetebiliyosunuz. bazen deli gibi koşturup savaşmaktansa orduyu yönetmek daha zevkli geliyor
  4. merhaba. lordların güçlü kalabalık ve elit birimlerle dolaşmasını sağlayacak bir mod var mı

merhaba. lordların güçlü kalabalık ve elit birimlerle dolaşmasını sağlayacak bir mod var mı
  5. İşlevsel Modlar

lordların güçlü kalabalık ve elit birimlerle dolaşmasını sağlayacak bir mod var mı
  6. İşlevsel Modlar

merhaba oyunda diğer tüm lordların kaliteli güçlü, elit büyük ordular yapmasını sağlayacak mod var mı?
Back
Top Bottom