Recent content by Gravity1337

1. Open Need More Info Game Not Opening

evet hocam güncel
  2. Open Need More Info Game Not Opening

Merhabalar hocam. PC özelliklerim RTX 3050 i5 10400 ddr 4 8 gb ram 512 ssd. Workshop klasörümün içi boş oyunu ilk kez indiriyorum oyununda herhangi bir modu yok. OneDrive kullanmıyorum, Nahimic ve MSI Center kullanıyorum bilmiyorum onlarmı yaratıyor sorunu. Uyumluluk olayını denedim yönetici olarak açtım directx yeniden indirdim oyunu sildim yeniden indirdim köklü sildim yeniden indirdim (appdata) ve bunların hiçbiri işime yaramadı ve çözüme ulaşamadım.
    ayrıca geç dönüş yaptığım için kusuruma bakmayın çabuk dönüş yapacağım bundan sonraki aşamalarda iyi forumlar.
  3. Open Need More Info Game Not Opening

What is your PC Specs? Are you subscribed to any mods on Steam Workshop? Are you using Microsoft OneDrive?
    Merhabalar hocam. PC özelliklerim RTX 3050 i5 10400 ddr 4 8 gb ram 512 ssd. Workshop klasörümün içi boş oyunu ilk kez indiriyorum oyununda herhangi bir modu yok. OneDrive kullanmıyorum, Nahimic ve MSI Center kullanıyorum bilmiyorum onlarmı yaratıyor sorunu. Uyumluluk olayını denedim yönetici olarak açtım directx yeniden indirdim oyunu sildim yeniden indirdim köklü sildim yeniden indirdim (appdata) ve bunların hiçbiri işime yaramadı ve çözüme ulaşamadım.
  4. Open Need More Info Game Not Opening

Hello, after opening the game on Steam, it enters the working status and after 2 seconds it starts to start, that is, the game closes without opening. I tried all the ways, but my problem still persists and since the game cannot be opened at all, there is no file in my documents (I bought it...
Back
Top Bottom