Recent content by GeneralAnimeus

1. GeneralAnimeus

Bloc'un TW developerlarından daha yaratıcı içerikler üretmesi sorunsalı

bloc bir ara yayınlıyordu modlarını ama sonra küstürdüler adamı
  2. GeneralAnimeus

Modları türkçeleştirmek için bir ekip kurmak istiyorum.

bir kaç ay önce capitivity eventsi kendi kendime yarı translate aracılığıyla çevirmeye çalışıyodum
    daha iyi bir çeviriyle oynamak nasip olcak galiba şimdiden başarılar beklemedeyim :smile:
  3. GeneralAnimeus

Oyun Bozuk

moddan kaynaklıdır o sorun
  4. GeneralAnimeus

[Rehber] Yoldaş Rehberi(Sürüm:Eski)

1.4.0 da yeni yoldaşlar var soyadları burdaki listede yok keşke yazsaydım bir kenara
  5. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

@AyasHan Enabled durumda olmayanlar oyunu çökertiyor. Mod yapımcılarının düzeltmesini bekliyorum.

sendeki modların neredeyse hepsi bende varmış zaten en son güncel olmayanları indirmedim sadece sürümü eski olupda çalışan modları sormaktı amacım eyvallah şuanda tam tamına 40 tane mod yüklü
  6. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

@MasterRai şuanda 1.4.0 sürümde sorunsuz kullandığın modların listesini paylaşabilirmisin?
  7. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

O modu oyun çıktığından beri beta sürümleri dahil her sürümde kullandım. Tek bir sorunu var. Özel savaşa girince oyun çöküyor. Onun dışında sorunu yok.
    ozaman bir modla çakıştı
    şuanda yüklü olan modlar bunlar önerdiğin bir mod varmı kullanabilceğim son sürümle çalışan ?

8. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

Hayır garrisonu demiyorum o kaleye ya da şehire topluyor, benim dediğim haritada gezen birlikler olur ya köylerden acemi topluyorlar bir mod ile o acemiler yükseliyorlar.

Edit: Geçmişimde aradım ve buldum bu modu demek istiyordum. Teşekkür ederim ilginiz için.
    o mod çalışmıyor çökmelere sebep oluyor haberin olsun bende çökmesine sebep oldu
  9. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

Mod sayınıza göre teker teker yada üçer beşer devre dışı bırakıp sorunlu modu bulmaya çalışın. Bazı modlar güncelleme alsa bile sorun çıkartıyor.
    öyle yapıcam ama windows güncellemesi yüzünden bazı sistem yazılımları bozuldu format attım yüklensin yapayım aşşağı yukarı 40 tane mod yüklemişim
  10. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

Türkçe yamaları şimdilik kullanmamaya çalışın. Yeni sürümler için çoğunu güncellemediler. Deneme - Yanılma ile bulmanız gerekecek. Sürüm uyumluluğuna dikkat edin.
    zaten son sürümlerini indiriyorum birde burda 1.3.1 de çalışan modlara bakıp indirdiydim olmadı sadece 1.3.1 için olanları indiririm sadece türkçe yamaların güncellendiği sürümlere bakarak yaptıydım
  11. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

garrison modu hata veriyor. Güncelle öyle dene, olmazsa kaldır.
    Edit

Kesinlikle kuracağım. Daha bugün birileri modunu yapsa diyordum.

sanırım türkçe yamasını kurduğum için hata verdi türkçe yamaları kurmadan denicem
  12. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

@MasterRai sefer diyince patladı bu sefer çakıştı öncesinde direk kapanıyordu
  13. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

Eski sürümün üstüne yeni sürüm yükleyince bazen aynı isimde iki mod gözüküyor. Ya da çıkan ekranda yeni dosyaları update diyerek onaylamanız gerekiyor.
    yalnız mod options kısmında bir kaç modun açıklama kısmı yok boş sanırım ondan dolayı çakışıyorlar gerçi mod optionu pek kullanmıyorum ben modun varsayılan ayarları yetiyor bana genelde ama sinir bozucu
  14. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

Aynı modu iki kez yüklemiş olabilirsiniz. Ya da yeni sürüme güncellediniz eski sürüm ile çakıştı. Modları silip tekrar yükleyin.
    @MasterRai yok hepsi son sürümleri az önce bir kaç tane daha moda yaptı onun ssini almayı unuttum
  15. GeneralAnimeus

İşlevsel Modlar

yav bu çıkıyor onalıyorum bu sefer oyun açılmıyor
    nerde yanlış yapıyorum
    en sonunda manuel kurdurtcak bana
Back
Top Bottom