Recent content by Gameshero

1. Gameshero

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

gameshero allah icin kendini hile tanrisi falan zannetme ya
    Tamam.
  2. Gameshero

MM'de hile kullandığımı kabul edip mi banlandım Tolunay bu bilgi sana nereden geliyor.

Ash sende MM'de olan düşmanlığın yüzünden böyle yazıyorsun gerçekten komiksin 🤣 videolar Thorinin istediği şekilde çekildi masaüstü başlanıyor ve oyun açılıyor sunucuya giriliyor herhangi bir eklenti vs. Başlatmam imkansız çektiğim 3. Videodada görev yöneticisini göstererek girmemi istedi onuda yaptım sorun değil hile olsam bunları yapabilir miyim azıcık düşün
    Rica etsem videonu baştan sona bir şekilde bizimle paylaşabilir misin? Eğer ki açık bir şekilde paylaşmak istemiyorsan bana özelden de atabilirsin. En azından bir inceleyip yorum yapabiliriz.
  3. Gameshero

Yaptığı şeyler normal değil ve havaya fake atmak kadar saçma bir olay şakasına da olsa titreme hareketi yapmak. Özellikle 2.videoda o tab işaretine basarken bile aynı oranlarda aim koymak zor hatta imkansız bir şey,ayriyeten round ortasında yapılması da ayrı bir soru.Bu arkadaş son zamanlarda çok oynasada böyle hareketler yapabilmesi garip ama gelgelelim aimbot demek tamamen titremek değil ve bunu gidip 1,2 yıllık ortalama seviyedeki oyunculara sorman saçma adam ne bilsin ki ne söylesin.Tabii Gibby'i dahil etmiyorum ama o da pek net konuşmamış diğerleri gibi fark ettiysen.

Eriklituz vardı bir ara ve bu sorduklarının 5 katı yeteneğe ve tecrübeye sahip olan oyuncular(Samu,Toma,Airel,Charlini vs) adama hile demişlerdi ama Gameshero reelden gidip teyit etmişti hile olmadığını.

Bence hile olma olasılığı çok fazla ama başka yöntemlerle teyit edersen en adaletlisi olur

Doğru. Kendisi benim yanıma gelip oynamıştı ve gerçekten de iyi oynuyordu. Fakat aimbotları incelemiş biri olarak söylüyorum ki, 2. videoda %90 ihtimal ile hile olduğunu söyleyebilirim.

> Eğer ki hatırlıyorsanız çektiğim videoda bir kısım tam tamına "bu şekilde" titriyordu. Genelde eğimli bir arazi veya süveriye lock aldığında gerçekleşiyordu.
    > Aimlock'un birbirinden farklı çalışma prensibi var. Yapacağınız ayarlar ile titremeyi daha da aza indirebilirsiniz.
    > Videonun tamamını bilmiyorum fakat ayarları yapması için oyuna girip bir tuşa basıp menüyü açması gerekiyor. Sonrasında ayarları yaptığında oyundan çıktığında ayarlar o şekilde kalıyor. Yani benim incelediklerim o şekildeydi. Daha sonrasında oyuna inject olurken hiç bir uyarı da çıkmıyor bir tuşa basmadığınız sürece.
    Yorumları okudum, eğer ki arkadaşların söylediği gibi oyun açılmadan önce video kaydı başlatılıyorsa gene benim incelediğim program üzerinden yorum yapacağım, exe açık kalıyor ve oyun içinde inject olunca kapanıyor görev yöneticisinde çalışmaya devam ediyordu. Ama dediğim gibi, bunu aktif etmek için ilk başta exe'yi açmalı sonrasında oyuna girmeli. Launcher açılmasından bahsetmiyorum, oyunun ana menüsüne gelmeli.
    Videoyu oyun açılmadan önce başlatmış o şekilde hile açılmasının mümkünatı yok diye biliyorum,bunu göz önüne alırsak titremeleri trolüne yapmış büyük ihtimalle.
    Evet ama böyle bir titreme troll olarak yapılacağını pek düşünmüyorum. Tabii ki yargısız infaz yapmaya gerek yok. Eriklituz'a aynısını yaptık sonrasında gerçek hayatta adam yanıma gelip oynadı ve aynısını yaptı. Bundan dolayı inceleme gerekli.
    Alınan video istenen şartlarda Oyun açık değilken video başlatılıp oyunun açılması şeklinde başlıyor ve herhangi bir eklenti falanda kullanamam videoyu Ekran kaydı alıyorum direkt

Ayrıca thorinin videoyu onayım olmadan paylaşıp yaymasıda ayrı bir sorun videoların onay olmadan paylaşılmayacağı yazıyordu
    Windows ekranın tamı tamına gözüküyordu değil mi? En azından bu bazı şeyleri daha netleştirir. Bir tık kör yorum yapıyoruz.
  4. Gameshero

[WBMM] Unban Appeals

Your nickname: Whalter
    Server & Time (if possible):
    A short description of the situation:
    An admin named Gameshero banned me without proof because of her opinion. It's been 3 years but my ban still hasn't been opened...
    For how long were you banned?: perm
    Who banned you?: Gameshero
    What rules did you break?: I didn't break any rules
    Why should we unban you?: I was banned without proof. Only because someone else said I was cheating and Gameshero believed it. Three years have passed and not a single piece of evidence has been presented.
    I'm not in the Admin rooster anymore so its not me to decide, but you are proved cheater. That's all i say.
  5. Gameshero

TR DE FANTASY LEAGUE?????

gamesheronun yaptıgı turnuvanın hala bitmesini bekliyoruz. şaka bi yana olabilir oynarız
    Valla ben de bitmesini bekliyorum

Edit: Lazım olursa şablonlar duruyor. Turnuvayı düzenleyen kişiye isterse atarım.
  6. Gameshero

Beast 7 Turnuvası Türk Takım

Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda Beast'in 7. turnuvası başlıyor. Türk takımlarından boş yer olup oyuncu arayan var mı?

Takımı bulunmayanlarla eğlencesine karma bi takımda çıkarabiliriz.

Doftayken 1. ve 3. Beast turnuvalarında tecrübem olmuştu daha çok div b de oynamıştım ancak uzun zamandır oynamadığımdan seviyem düşmüştür. Takımı olmayanlar bana ulaşıp yeni bir takımda kurabiliriz. Her ne kadar rekabetçi kimliğim olsa da geforce now dan oynadığım için eğlencesine oynamaya çalışıcam :grin:.
    Risen Manifest ve WTF haricinde şuan aktif rekabetçi oynayan bir türk takımı veyahut oyuncusu bulunduğunu sanmıyorum. Onlarla iletişem geç istersen.
  7. Gameshero

Olası bir 6v6 Turnuva?

yok kardesim baska bir sorun var mi
    Aaa, yaşıyormuş.
  8. Gameshero

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu konuda şu anda bir girişimi olmayacaklarını söylediler, fakat kesin bir cevap veremiyor
    Gördüğüm kadarı ile sadece muharabe savaşları yapılabiliyor. Kuşatma savaşları yapılabiliyor mu? Bilgin var mı?
  9. Gameshero

Warband Türkiye (Native) Klanlar Listesi | Son güncelleme 20.11.2021

Güzel konu olmuş yiğidim, ellerine sağlık.
    Modu çıkar artık.

Konu güzel olmuş. Eline sağlık.
  10. Gameshero

High Five [H5]

Sen hala yaşıyor musun?
    Asıl sen yaşıyor musun? Hiç sesin soluğun çıkmıyor. @baby dont ban me arkadaşa bir ban lazım canlanması için el atar mısın?
  11. Gameshero

Chasing Glory

İyi günler klanı devren kaça satın alabilirim ?
  12. Gameshero

High Five [H5]

Başarılar henüz genç bir klansınız umarım ilerde jusaftonun seviyesine çıkan oyuncular yetiştirebilirsiniz
    Merhaba, ban yeme konusunda bilgi almak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?
  13. Gameshero

eu serverlarına noldu

Oyunun beta sürümde ise onu bir kademe düşür. Beta sürümlerinde multiplayer çalışmaz.
  14. Gameshero

[WGS] Maç Alanı (Halı saha)

Turnuvanın son 5 günü kaldı arkadaşlar fakat hem bayram tarihine yaklaştığımız için hem de neredeyse hiç aktiflik olmadığı için turnuvayı askıya alma kararı aldım. Zamanını ayırıp katılan herkese teşekkür ederim.
Back
Top Bottom