Recent content by frozendragon

1. frozendragon

3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD

frozendragon said:
    ben bu dersleri dikkatlice izleyip uygularsam sonunda istediğim hemen hemen her şeyi tasarlıyabilcekmiyim 3ds max da?

2. kez yazıyorum çünkü kaç haftadır cevap gelmedi yukardaki sotumu cevaplarmısın mastertech
  2. frozendragon

Mod Yapanlar Ve Mod Bekleyenler

carsıs1 said:
    o örnekteki mod ölmediki
    öldü demedim böyle yorumları bulabileceğiniz bir konu olarak verdim
  3. frozendragon

[M] The Last Friday

Dies Irae said:
    frozendragon said:
    Üstatlardan bir eser allah banada sizler gibi iyi mod yapcak yeteneği verir inş. kolay gelsin bekliyoruz
    ins-can%C4%B1m-yaa-bakal%C4%B1m_407606.jpg

:grin: sağol kardeş gece gece güldürdün
  4. frozendragon

[M] The Last Friday

Üstatlardan bir eser allah banada sizler gibi iyi mod yapcak yeteneği verir inş. kolay gelsin bekliyoruz
  5. frozendragon

teşekkür ederim bende bu yollardan geçmiş biri olarak yazdım bu yazıyı kendi hatalarım ve yaptıklarımdan bazıları var bu konuda
  6. frozendragon

öyle bir amacım yok örnek konu olarak tales of middle earth
  7. frozendragon

Sevgili mod yapan arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim bu söylediklerim usta modcular için değil yeni başlayanlar içindir arkadaşlar bir mod konusu açmadan önce 2-3 model hazırlayıp konu açmayın elle tutulur güzel ss leriniz olsun bence bi videoda olsa ii olur ancak en azından modun %50 si...
  8. frozendragon

3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD

ben bu dersleri dikkatlice izleyip uygularsam sonunda istediğim hemen hemen her şeyi tasarlıyabilcekmiyim 3ds max da?
  9. frozendragon

Kodlama Yardım

Güncel Beyler Bilen Yokmu
  10. frozendragon

Kodlama Yardım

Arkadaşlar nasıl kendi kodlarımı yazabilirim?
  11. frozendragon

[SP & MP] Assassins Creed Mod (ara verildi)

Hayır altair yaşlıyken templarlar saldırıyo ve gemi savaşı kodları forumda var videoyu pc ye oturunca atarım yardım edebilceğim birşey olursa ö.m den ulaş
    enogulo said:
    desteğin için sağ ol kardeş modu bitirmek üzereyim tek ihtiyacım olan hidden blade gemi savaşı falan da olacak itemlerden sonra en son gemi savaşını ayarlıcam bu arada o dediğin bölümün linki varsa verir misin videosunu seyredeyim ne olduğunu anlayamadım.

edit:hee sen templar den vsavaşını diosun mancınıklar falan askerler gelio çatıya assassin koyuyoz o mu
  12. frozendragon

[SP & MP] Assassins Creed Mod (ara verildi)

2 Gündür konuyu takip ediyorum arkadaşlar bakın bu hevesli kardeş zevk ve deneyim için yapıyor ayıp sizin yaptınız oynarsın oynamassın o ayrı ama kimsenin şevkini kırmak sizin haddiniz değil çok iyi modcuysan yap birşeyler koy önümüze engulo sana tavsiyem şu güzel kardeşim mini mod yap hızlı savaşı değiştir örn: ac revalation oynadıysan bir bölümde assasin kalesine templarlar saldırıyor o bölümü yap bence beğeniye göre devamını çıkarırsın
  13. frozendragon

M&B Western [SP]

Belendor said:
    S.T.A.R.S said:
    C.C.G. said:
    Nedir len bu studio akımı.  :smile:
    Şu forum-aç sitelerden kotalı site açınca studio mu olunuyor?

Mod iyi de görüntüsüz konu açılmıyor maalesef.  :???:
    Bir de yazıları küçültebilirsin.

Aynen önüne gelen stüdyo dedikleri ücretsiz bir forum açıp birşeyler çabası içinde. Mis gibi Taleworlds var daha ne istiyorsunuz?

Görüntüleri koy ona göre değerlendirelim.

Artemis workshop'un katkilari ile, lutfen. Kusura bakmayin, bu konuda hic mutevazi olmayacagim. Bir studyo kurmak, takim yonetmek falan ciddi emek ister, yetenek ister, kanit ister.

Artemis, Scarlatina ve buradaki,  bu akimin nereden geldigini gercekten cok merak ediyorum, bir sozcunuz varsa aciklar mi?

bunun yeri bura değil yorumu sil lütfen
  14. frozendragon

M&B Western [SP]

action said:
    Başarılar Frozen...Yardım gerekebilirse etimden sütümden yararlan... :grin: :grin: :grin: :grin:

saol panpa
  15. frozendragon

M&B Western [SP]

S.T.A.R.S said:
    frozendragon said:
    bbt6f.png

ten rengi değişcek

Evet ten rengi değişmeli hemde bir an önce.

oyunun orjinal rengini kullanıcam

HeLL_ said:
    teşşekürler
    başarılar
Back
Top Bottom