Recent content by Fortesqu

1. Fortesqu

Mod & Dersler İçin Çeviri İstekleri

bende bi kere yapcaktım ama ing dil klasörünü bulamadım bilen varmı ?

edit:buldum tmm
  2. Fortesqu

doğru ama google translate bazen düzgün karşılık veremiyor onuda yarım yamalakla yapılabilir belki
  3. Fortesqu

coentrao said:
    Ulan neymiş bu Brytenwalda bu kadar yahu. Kim başladıysa bir sebepten dolayı bırakıyor çevirmeyi.

güzel mod yav hatta hayvan avlama bile var yani avlıosun bedava et .d
    sapıklık durumuda var ama güzel +10 moral :grin: hanlarda karı var askerlerini salıon :grin::grin:
  4. Fortesqu

PW MOD'da Türk oyuncu aranıyor! :)

bende giriyorumda bende türk bulamıyorum bu arada modu azcık çözdüm bir çok şeyi bilmiyorum :d
  5. Fortesqu

BRYTENWALDA modunu çevirmeye çalışan arkadaslar var yapıolar sonra bırakıolar  sanırım. %10 bile olsa koyarsanız makbule geçer ingilizcem yok
  6. Fortesqu

BRYTENWALDA TrYama Yarım Bırakılanları Verin Bari

BRYTENWALDA modunu çevirmeye çalışan arkadaslar var %50 falan yapıolar sonra bırakıolar %10 bile olsa koyarsanız makbule geçer ingilizcem yok :D
  7. Fortesqu

Diplomacy Mod Türkçe Sorunu

uzun sürüyor ama tek çare bu  :roll:
  8. Fortesqu

Diplomacy Mod Türkçe Sorunu

Beyler Şindi Krallık Kuruyorum cheatmenu ile ilişkileri 100 yapıp bir sürü lord çekiyorum bir kale ele geçirdiğimde daha sonra karar ver diyorum başkana soruyorum en fazla desteklenen lordu öğreniyorum daha sonra daha sonra toprağı bir lorda vermek istiyorum diyorum daha sonra ordaki isimler...
  9. Fortesqu

Müzisyenleri Neden Öldürüyolar Zararımız Nedir ?

kendi halimizde 2 kisiyiz diğeri ingiliz ingilizce bilmiyorum ama azcuk buzcuk var koro yapıyoruz ama gelip bizi öldürüyolar anlamıyorum zararımız ne onlara müziği beğenmediklerini söylüyorlar
  10. Fortesqu

Native Mod Varmı

birisi native modu upload edip verebilirmi bir mod enchament mod eklerken yanlısıkla bozdumda modda bozukmus saten oynayamıyorum :S :cry:
  11. Fortesqu

Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Humpel said:
    Europe 1200

europe 1200 türkçe değil türkçe bir mod söyleyin:grin: :???:
  12. Fortesqu

yeni itemleri olan veya yeni askerleri olan daha çok şehir-kale olan bi mod istiyorum yada güzel bi mod önerin işte :grin:
    türkçe olursa sevinirim europe 1200 türkçe degil
  13. Fortesqu

Ezio Auditore (1459) said:
    Fortesqu said:
    beyler osmanlı mod var güzel listeye baktım 2 3 tane var hepside yapılıo single player için istiyorumda
    kergiths to ottoman derseniz indirdim ama kötü saçmalık
    hundreds year of war yada Brytenwalda oyna. OTTOMAN değil ama güzel ikiside.

BRYTENWALDA modu türkçe yama yapmamıslar hundreds year of war bulamadım :S
  14. Fortesqu

BRYTENWALDA sunu cevirmeye calısanlar var glba ama devam etmiyorlar glba sunu tr cevirirseniz çok makbule geçer :grin::eek::cool: :oops: :oops: :oops: :oops:
    BRYTENWALDA modu çok güzele benziyor indiricem tr çıkarsa
Back
Top Bottom