Recent content by ferman

1. ferman

WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

mrb arkadaşlar be rus senaryosunu oynuyorum stepen razin yanlış yazmış olabilirm onu aldım yanıma 7 tane lord çektim ve bütün kaleleri ele geçirdik ama hala kral değişmedi neden böyle oluyo bilen varsa acilll
  2. ferman

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Cengiz_Han said:
    ferman said:
    mrb ben rusya seneryosunda oynuodum baya bi yol katetmiiştim ama oyunu kapadım 2 saat sonra bi açtım oyunda her şey sıfırlanmış paar 0 yetenekler 0 envanter 0 ilişkiler 0 silahlar0 hiç bişey kalmamış benim adamın yerinede tipi gayık

Kaydettin mi çıkarken ?

evet kaydettim ikinci defa böle oldu birini sildim yeniden başladım bu da öle oldu
  3. ferman

M&B: Ateş ve Kılıç - Sıkça Sorulan Sorular

mrb ben rusya seneryosunda oynuodum baya bi yol katetmiiştim ama oyunu kapadım 2 saat sonra bi açtım oyunda her şey sıfırlanmış paar 0 yetenekler 0 envanter 0 ilişkiler 0 silahlar0 hiç bişey kalmamış benim adamın yerinede tipi gayık
  4. ferman

Ateş & Kılıç Teknik Destek - 3x5 CD-KEY Steam Sorun Çözümü!

5. ferman

6. ferman

7. ferman

TheVikings said:
    Beyler Alevtina hatunu almak için napmam lazım ya şehrin yanına kadar düşman mı getirecem her yer benim yaa.
    kardeş aynı hata bendede vardı şehir benimdi ben şhirde bulkunan bütün askerlerimi aldım (şehri kırım hanlığı kuşatı ve aldı) daha sonra girdim şehre köle taciri ile konuş die bi seçenek ver ona tıkla o sana kızın akkirmanda olduğunu sölüo sende gidiosun şehre giriosun en alta vergi toplamaya başle dio başla geriside gelio zaten yanlış hatırlamıosam
  8. ferman

selohantr said:
    o kız haremde gizlice girin kaleye saraya bi tane güvenlikçiye gidin ben doktorum diyim tammdır

bende bişi sorcam ya leh seneryosunda once kutsal köyü kurtardım sonra varşovayı aldım şimdi görevlerde isveçli bir esir getir diye bişi var gidiyom krala görevle alakalı bi şık yok sennle işim yok diyo maraşelim bide albay z... da diyom napıcam lehistanın düşmanlarına ölüm diyo diğer lordların görevlerini yapıp ölemi gidiyim albay z....

kardeş tamamda o kale zaten bana ait ben nasıl bulcam kızı
  9. ferman

TheVikings said:
    Arkadaşlar Rus Çarlığı görevinde Stepan razin bi' lordu yanımıza çekmemizi istiyor ve o lordun kızı kaçırılmış,bu kız Kaffa'nın neresinde?

evet ya o kzı nerde bulamıyorum  yarım saat aradım
  10. ferman

mrb ben kırımların asisiyim ama hiç kimse benim krallığıma geçmio ve lordlarla o konu hakkında konuşma gibi bi imkanımda yok yani nasıl lord alacam ben kendi tarfıma
  11. ferman

Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

mrb ben kırımların asisiyim ama hiç kimse benim krallığıma geçmio ve lordlarla o konu hakkında konuşma gibi bi imkanımda yok yani nasıl lord alacam ben kendi tarfıma
  12. ferman

mrb bizim oyunda kendi tarafımıza lord çekme gibi bi imkanımız yokmu yoksa bi hatamı
  13. ferman

uxc seni bekliyoruz lütfen bişeyler yap
  14. ferman

arkadaşlar lütfen modaratörden uyarı geldi boşyere attığınız mesajlar çöp olarak birikiyo
  15. ferman

arkadaşlar lütfen acele edin sabredemiyorum...
Back
Top Bottom