Recent content by fenerlifuat

1. fenerlifuat

FRINGE PLATFORMU SİNEMA (FPS) (FRINGE KULÜBÜ)

Fringe 5. sezon fragmanı da sizlerle  :smile:

2. fenerlifuat

[M] The Last Friday

Erozbey said:
    Olumlu tarafından bak, çıkmış olacak.

çıkmasını zaten dört gözle bekliyorum erozum  :razz:  :wink:
  3. fenerlifuat

[M] The Last Friday

SkilletMonster said:
    Kayra said:
    Erozbey said:
    Şu an bir paylaşım yapmayı uygun görmüyoruz. Sabır çekirge.
    Erozbeyin içine Taleworlds kaçmış.  :lol:

Güldüm gerçekten  :lol:

Bannerlord ne zaman çıkarsa bu mod ondan 2 yıl sonra çıkar  :lol:
  4. fenerlifuat

[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Arkadaşlar cengizhan şöyle bir site açmış orada da şu indirme linkini vermiş  :smile:

Not: mod tam sürüm mü bilgim yok.. Fakat ilk sayfada verdiği linkle bu linki inceledim size verdiğim linkteki modun boyutu daha büyük  :wink:

Modun sitesi

modu indirme linki
  5. fenerlifuat

warband key

Stoney ® said:
    Başlat--Çalıştır--oraya regedit yazıyoruz--açılan sekmede-- HKEY_CURRENT_USER--Software--MountAndBlade WarbandKeys'e giriyoruz yan tarafta serial yazar oraya çift tıklayıp kayıp serial'imizi buluyoruz

-İyi Forumlar :smile:

teşekkürler Stoney :smile:
  6. fenerlifuat

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

|GladiatoR| said:
    Son derece yerinde tahminler olmuş. Benim merak ettiğim sürpriz bir devlet/kültür olabilir mi ?

Bence fazladan iki veyahut üç devlet olacaktır. Ve yeni devletlerin olması sebebiyle harita muhtemelen genişleyecektir.. kısaca yeni devletler, yeni şehir ve köyler göreceğiz.. ayrıca belirtmek isterim ki bu oyunda deniz yolculuğu ve gemicilik de yapılabilecek diye düşünüyorum!  :wink:
  7. fenerlifuat

Son harf ile kelime türetme

Kesik
  8. fenerlifuat

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

6/10

fairytale şarkısına çalıntı diyorlar yalın'dan çalmış  :lol:

Bit pazarının efsanesi  :razz:
  9. fenerlifuat

makine
  10. fenerlifuat

Fringe'yi hiç izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler......

Fringe'i verdiğim şu iki adresten ulaşarak kaliteli ve çevrimiçi bir şekilde  seyredebilirsiniz..  :wink:

...

...

Not: Tüm bölümler mevcuttur. İyi seyirler  :smile:
  11. fenerlifuat

ErtuBey said:
    İyi diziydi bee

Sana katılıyorum ErtuBey :wink: seyretttiğim diziler içinde en iyilerinden biriydi. Özellikle farklı senaryosu ile çok dikkatimi çekti. Benim gibi bilim kurguyu seven aynı tip senaryolu dizilerden sıkılanlar için çok güzel bir diziydi. bu diziye geçen hafta yeniden başladım. diziyi tamamen seyretmeme rağmen yine de kendini ilgi ile izlettiriyor. bilhassa ilk bölümlere bakarken geleceği kendi kafanda daha iyi kuruyorsun ve perşembenin gelişi çarşambadan bellidir şeklinde tahminlerin ortaya çıkıyor. :grin: dizi çok güzeldi fakat bence en önemli kusuru 5. sezonun kısa ve bölümler arası zaman bütünlüğü gözetilmeden 13. bölümde bitirilmesi oldu. X-files gibi 9 yıl süren bir diziyi gördükten sonra keşke fringe de erkenden bitmeseydi diyorum :sad: çünkü bizim sektörde bile kurtlar vadisi gibi 10 yıldır arka sokaklar gibi 8 yıldır devam eden diziler var. insan bunları görünce fringe sonun böyle olmasaydı demekten kendini alamıyor :smile:
  12. fenerlifuat

Edebiyat
  13. fenerlifuat

[S]altanat-ı Selcuklu Modu Yeni Link

teşekkür ederim dostum bu modu ben şahsen çok beğendim. özellikle türkiye haritası üzerinde oynamak muhteşem :smile:
  14. fenerlifuat

Forum Taleworlds'un değerli üyeleri merhaba. Uzun bir aradan sonra yeni bir konu ile sizinle birlikteyiz. Forumda uzunca bir süredir olmama rağmen fringe dizisi ile ilgili bir konu görmedim ve bu yüzden böyle bir konuyu açmayı uygun gördüm. Bu konu altında fringe dizisi hakkında konuşabilir ve...
  15. fenerlifuat

Rahman
Back
Top Bottom