Recent content by Farkitto

1. Farkitto

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Tam 8 sene sonra tekrar geldim foruma en son paylaşılmış blogtan sonra. Şu hesaba bakar mısın. İsim bile fail.

kinght1010 ne abi ya.

kendimi zaman kapsülünden çıkmış gibi hissediyorum
  2. Farkitto

San Andreas Multiplayer [SA-MP]

2013 Yılında Un-Vita RPG'de oynamıştım RPG tadı o server kapandıktan sonra tadı damağımda kaldı. Genellikle Egoist insanların takıldığı bir yer. Güzel kişiler eskide kaldı.
  3. Farkitto

Bukkitturk RPG (Minecraft)

Calradianın Bilgesi said:
    O zaman topluca girelim falan.Ben girip okul açmayı düşünüyodum ama, çok üşengeçtim o sırada.
    Okul Factionu haggard krallığında mevcut :smile: Oyundaki bilgeler yönetiyor
  4. Farkitto

Balkes said:
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,167827.0.html

Ayrı konuya gerek yok.

Orada dikkat çekemezdi bende buraya açtım.
  5. Farkitto

[b]Bukkitturk RPG en kaliteli minecraft sunucularından bir tanesi idir. Serverde doruk noktasında Roleplay  keyfi yaşatan çeşitli savaşlar ile kendini süsleyen bir serverdir ve ayrıyetten eşkiyalar köyler de cabası :) . Iki adet krallık bulunmaktadır Fellow ve Haggard krallığı. Fellow kralı olan...
  6. Farkitto

Masaüstü Resimleri ve Duvar Kâğıtları

Gronax said:
    Crafty said:
    3wdzd.jpg

mw3 sp, mw3 mp, mw3...? üçüncü klasör ne iş la? :grin:

Roblox Oynadığını Bilmiyordum Oynamak İsterim Builders Club <3
  7. Farkitto

Üsttekinin Nickini Tersten Yaz

reve4ftla 
    Left 4 Dead  :mrgreen:
  8. Farkitto

Oyun Yükleme Rehberi

Eline Sağlık.Güzel Olmuş
  9. Farkitto

Galatasaray mı Fenerbahçe mi ?

UltrAslan
  10. Farkitto

Assassin's Creed Serisi

Brotherhood'a Sahip Olanlar Lütfen Beni Eklesin '' Farkitto ''
  11. Farkitto

Yeni Başladım Yardım :)

1. Vaegir,Svadya,Rodok Krallıklarını Seçmeni Öneririm Çünkü Bu Krallıkların Etrafında Çapulcular Var Sana Zorluk Çıkarmıyorlar
    2. Ticaret Yapmanı Öneririm Yani Ucuz Bir Yerden Mal Alıp Fiyatı Piyasasası Daha Yüksek Olan Yerlere Satmanı Öneririm
    3. Zırh İçin Veagir'in Bulunduğu Denize Yakın Olan '' Deniz Yağmacıları '' İle Savaşmanı Öneririm Çünkü Onların Zırhları İyi Savaşırsan Zırhlarına El Koymuş Olursun Hem Ticaret Hemde Karakterin Gelişmesi Açısından İyi Fakat Bu İş İçin Ordu nun İyi Olması Lazım O Yüzden Talim Becerisi ne Birazdaha Yoğunlaşmanı Öneririm...
    4.Bir Krallık Seçmek. İlk Başlarda Bir Krallık Seçersen Oyunun Başlarında Arkanı Sağlan Yere Dayamış Olursun...
    5.Krallıktan Çıkmak. Tabi Bu İş İçin 100 Kapasitelik Bir Ordu Lazım Tabi Kendi Krallığını Kurmak İstiyor İsen Böylesi Sana Kolaylık Sağlar Birde Savaşırken Muharebe Ayarını Düşürebilirsin Buda Sana Kolaylık Sağlar
    6.Derebeyi Seçmek(Krallık Kurar İsen) Eğer Derebeyi Seçer İsen Soylu Kişileri Soylu Yoldaşları Seçmelisin...

( Artık Fetih İşlemlerine Başlayarak Oyunu Bitirebilirsin )
  12. Farkitto

un-Vita RPG - GTA San Andreas Multiplayer

Zoe Pound'un Ts Şifresini Alabilirmiyim Özelden Abi. Hemen Yolladım Karakter Başvurusunu Kabül Ettiler Eksik Olmadım İlk Günden Faction Edindim  :mrgreen:
  13. Farkitto

Warband Server Sorunu

Evet Arkadaşlar, Warbandımı Oynarken Bir Süre Sonra Serverlerimin Çoğunun Açılmadığını Farkettim 20 30 Adet Server Açılıyor Arkadaşlar Tamamı Açılmıyor Serverlerin Yani Server Listesinde Çoğu Gözükmüyor Herşeyi Denedim: Dosyaları Doğruladım,Format,Ayarları Düzeltmek Gibi Şeyleri Denedim Ama...
  14. Farkitto

[Legend] Legend Forces | Alımlar açıktır.

Hayırlı Olsun
  15. Farkitto

Dead Rising 2 CRASH hatası! :(

Faturasıyla Birlikte Götür
Back
Top Bottom