Recent content by Erdem5467

1. [WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

ilgilenen var mı ?
  2. [WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

v2  linkinde sorun var
  3. M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Karakterin Adı:[Erdem Bey]
    Kiminle Savaştınız:[Kral Yaroglek]
    Arazi:[Düzlük alan( ova)]
    Savaş Türü:[meydan savaşı]
    Kullandığınız Mod:[Native]
    Zorluk Seviyesi:[%81]
    Ordunuzdaki Askerlerin Irkı:[Kergit,Svadya,Nord]
    Ordunuzun Sayısı:[88]
    Düşmanınızın Sayısı:[181]
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:[Atlı yarması]
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:[Maraşel Lord Gastya'nın peşinde olan Veagir ordusu'nun bir bölümünü yok etmek]
    nord okçularını (veagir okçusu değil çünkü veagir ile savaştığımızdan veagir birlikleri -53 moral yemekte :grin:) veagir birliklerini gören bir tepeye konumlandırdım çoğunluğu Nord'lardan (7 tane svadyalı çavuş ) okçuların biraz önüne konumlandırdıkktan sonra süvarilere peşimizden gelmelerini emrettim Düşmanın önünden geçip piyade tarafına süvarilerimi aldım süvarileri piyadelere doğru dik durumda iken ve Veagir'ler yaya birliklerime çok yaklaşmadan hücuma geçirdim piyadeleri ve okçuları zırh bakımından zaten güçlü olmayan Veagir birlikleri Svadya şovalyeleri ve Kergit kargıcıları tarafından kılıç ve kargıdan geçirildi bu esnada %60'a yakın can kaybettim daha sonra devam ederek Veagir süvarilerini kestik kalan birliklerin içinden de rahatlıkla geçtik.
    Not:sad:mareşel'i sadece ben takip ediyordum savaş sonucunda Lezalit olmak üzere 1 yaralımız vardı. grubumda o esnada 24 Svadyalı Şovalye  11 tane kergit kargıcı 20 kıdemli Nord okçusu 7 tane Svadyalı çavuş Nord'lu 10 Kahraman,9 kıdemli 3 savaşçı bulunmataydı 3'te yoldaş)
    daha büyük ordularda da bunu yapabilirsiniz orduda 25 tane atlı olsa yeter şimdi veagir maraşeli ve peşine taktıktıklarıyla büyük bir savaşa giriyoruz muzaffer çıkacağımız kesin
Back
Top Bottom