Recent content by Equo

1. Kalede takas yaparken eşya verememe sorunu

Bu sorun oyunun başından beri var. Aynı konuyu ben de açmıştım. Henüz çaresi yok sanırım ama şöyle bir çözüm bulmuştum;
    Bu mod şehirlerdeki altını dilediğiniz oranda arttırmaya yarıyor. Bu sayede kılıçla takas yerine, kılıçları şehirlere satıp dinarla kolay takas yapabilirsiniz. Oyun save dosyanızı bozmayacaktır. Hemen şimdi kurup oyuna devam etseniz sorunsuz oynarsınız. Butterlord , Harmony ve MCM modlarını da kurmanız gerekiyor. Dinar miktarını milyonlar seviyesine çekmemenizi tavsiye ederim sanırım aşırı fazla dinar oyun ekonomisine zarar da veriyor.(Yine de oyunu bozmaz sadece daha kolaylaştırır)
    Teşekkürler, zengin lord aramama gerek kalmayacak bu modla :smile:
  2. Kalede takas yaparken eşya verememe sorunu

Bir lordla takas yaparken onu dışarda yakalarsam takas ekranında bütün eşyalarım görünüyor ve takas yapabiliyorum, ama lord kalede ise ordaki takas ekranında sadece paralar görünüyor. Çok sıkıntı oluyor bu durum. Aynı kişi üzerinde deneyip teyit ettim bunu, kaleden çıktığında takas yaparken...
  3. Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

Bende bahsedilen satır dahil olmak üzere bi çok satır yok. Oyunu epic'ten almıştım. std_module_strings_xml_tr dosyasını yükleyebilecek veya drive'a yükleyip paylaşabilecek biri var mı?
Back
Top Bottom