Recent content by emptylowetr

1. Zırh Renkleri

bannerpaste modu kullanıyorum, save'i açarken red backgroundlu banner yaptım sonradan klan menüsünden siyah yaptım ama zırhların rengi hala kırmızı.Değiştirmenin bir yolu var mı?
  2. BANNERLORD MULTIPLAYER VIDEOLARIM

multiplayer serverları sıkıntılımı oyun sürümüm 1.6.4 hiçbir server yok multi de normal oyun arama kısmındanda aranmıyor
  3. Yüksek Seviye Zırhları Alma

Oyuna birsürü yeni taç vs eklendi ama pazarlarda yok nasıl elde edeceğim bunun için armorer craft request modu vardı ama modçu modu güncellemeyi bırakmuş
  4. Ana hikaye görevleri

Oyunun ana hikayesinde sancakları topladıktan sonraki görevlerin çoğu buglu ve türkçeside çevrilmemiş zaten sinir bozuyor biraz. kuzaitlere katıldım sancağı monchug a teslim ettim sonra komplo görevi ve rastgele komployu durdurmak için görevler veriyor ama o görevlerin çoğu buglu örneğin...
  5. Önce Crahs yiyordum sonra launcher gelmiyor

Arkadaşlarım merhaba,

Deliler gibi bekledikten sonra oyunu hemen alıp sonra büyük bir hayal kırıklığı ile bırakmıştım.
    Dün tekrar girmek istedim modları yükledim hatırladığım kadarı ile. Modlarım bu şekilde.

İlk olarak modları kurduğumda '' The Application faced a problem. We need collect neccessary files to fix this problem. Would you like to upload this files now ? '' hatası alıyordum. İnternetten incelediğim kadarı ile '' Fixed Launcher '' indirdiğimde sorunun çözülmesi gerekiyordu. Fakat Fixed launcher yüklediğimde bu kez launcher gelmiyor. Oyna bastığımda mouse gidip geliyor ve launcher gelmeden kendini kapatıyor. Konuyu açıkça anlatmaya çalıştım lütfen yardımcı olun. Tekrar başlamak istiyorum 2009 da üniversitede yurtta en büyük yardımcım bu oyundu :sad:
    hideout party limit ve dismemberment çalışmıyor hideout party limiti kaldır dismemberment plus indir o çalışıyor.Bide cut through everyone un fix versiyonunu indir bu çalışmıyor
  6. Karakter ölümü

bende çıkmadı kız kardeşime direk geçti ama çok önceki versiyonlardaydı
    güncelleme ile gelmiştir o zaman. zaten sonra save e dönüp itemleri zulaya koydum öyle yeni karaktere geçtim yoksa itemler gidiyordu buda saçma geldi bana koskoca yer kaplayan hayvan gibi itemler gitmez mantıken
  7. lord çekme

Kendi krallığımı kurdum fakat yanıma bir türlü lord çekemiyorum.Kıçı kırık toprağı olmayan klana teklif sunuyorum şaka gibi bende 150k dinar istiyorlar aramda kötü değil 10 civarı birde toprağı olan soylular var ilişkim 50 fakat bende 300k dinar veriyor otomatik bar %10 anca doluyor yani milyonlar isteniyor.Ticaret ekranında tımarlarda şehir verme olsa adama krallığıma katılır katılmaz şehir vermeye yi teklif edicem ama oda yok.Ne yapsam bilemedim aram iyi olanda gelmiyo normal olanda.
    en iyisi demircilik hayvan gibi göndergeli silah yada cirit bas tanesi 200k falan ediyor onlardan 5 6 tane verince yarısı doluyor nerdeyse genellikler bazen 2 3 tanesine tamamen doluyor çekmeye çalıştığın krallığın ve senin krallığının gücüne de bağlı olarak. zaten parçalar açıldıktan sonra demircilik aşırı kolay savaştan düşen itemleri erit silah yap envanterimde en az 100 tane vardır böyle pahalı silahlar
  8. Savaş Sahneleri

1.5.6 da birsürü savaş sahnesi geldi ama nerdeyse hiçbirini görmedim bir tane hızlı savaş modunda oyunda olan mapleri seçip savaşabiliyorum ordan bakıyorum son gelen maplere birsürü güzel map var oyunda hiçbiri denk gelmiyor aynı mapleri oynamaktan sıkıldım her köşesini ezberledim artık
  9. Karakter ölümü

vardı hocam 16 tane 4 5 tanesi 18 üstüydü ama varis nasıl seçiliyor halen daha bilmiyorum
    karakter öldükten sonra ekran çıktı bende ordan seçtim
  10. Karakter ölümü

bütün itemlerin kalıyor paran kalıyor ama nüfuz sıfırlanıyor. varis atama bende çıkmadı direkt kız kardeşime geçti.
    param ve nüfuzum kaldı eşyalarımın sadece 3 5 tanesi kaldı diğerleri yok
  11. Çok Değişik Bir Hata

düzeldi zaten kendi kendine bende anlamadım
  12. Karakter ölümü

teşekkürler
  13. Çok Değişik Bir Hata

14. Karakter ölümü

bide nasıl varis atıyorum klandaki kimse ile varislik ile ilgili bir konuşma seçeneği çıkmıyor
  15. Karakter ölümü

bilmediğimden soruyorum şuan karakterim yaşlılıktan ölücek haber geldi şifacılar iyileşemeyeceğini söylüyor falan diye öldüğüm zaman varis ile devam edicem ya itemlerim falan filan gidiyor mu yoksa kalıyor mu
Back
Top Bottom