Recent content by Elbear

1. Oyunda yıl atlayınca oyun çöküyor?

Dostlarım ben 31 aralık 1257 alacakaranlık tarihine geldim ve oyun yanıt vermeyi kesti alt+f4 çekip tekrar girdim azcık oynadıktan sonra yine çöktü bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

blackx13 said:
    volitina said:
    blackx13 said:
    https://i.hizliresim.com/Nnry0P.png

Böyle bir hata alıyorum.5 Karakterimde bunun yüzünden sıfırlandı hep sıfırdn başladım,çözümünü bulamadım.Bu hata çıkınca nam,silah,zırh,para,seviye vs. hepsi sıfırlanıyor.Bir çözümü yok mu ve neden kaynaklanıyor acaba?
    Hile kullanıyor musun?

Hayır,sadece türkçe oynuyorum oyunu hile açmıyorum hiç.1 karakterimde açınca sıfırlanmıştı.Diğerlerinde bir daha kullanmadım ama yine sıfırlanıyor bıktım.
    Eğer oyunun dosyalarınla oynamışsan,amatör bir mod kullanıyorsan veya cheatmenu açtıysan bu sorunla karşılaşa bilirsin.
  3. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Bir hata buldum,şimdi biz kaleye girmek için 200 nama ihtiyacımız var değil mi? şimdi ben şehir meydanına gittim oradan kale muhafızına dedim ki içeri gireceğim o dedi silahını ver içeri girirsin dedi çat diye girdim yani söyleyeyim. kolay gelsin :grin:
  4. Dark And Lightness Yıldız Borusu Yardım Edin

Eyw Dostum oldu bu sefer üçüncüsünü bulamadım kudurucam heralde bu sefer tanrı biliyor felan diyor  alburq kalesi dedi notlarda gittim sonra kayboldu tavernalara gideyim diyor gittim yok bir çözüm yok mu yahu
  5. Dark And Lightness Yıldız Borusu Yardım Edin

gezdim ama baya gezdim yani haritanın sonuna kadar gezdim gece gezdim gündüz gezdim hala olmuyor
  6. Dark And Lightness Yıldız Borusu Yardım Edin

Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunda mücevher toplamamız lazım ben bir tanesini topladım adı:Gökten Gelen Kılavuzluk tamam iyi güzelde yanında bir yıldız borusunu verdi şöyle yazıyor:Güney Batıdaki Göl Kenarında,Çölde Kamp kur Gökte Yıldızlar Parlarken ve Boru Öterken Kahramanın Buyruğu kendini...
  7. M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

KARAKTERİN ADI:AWEASWA
    KİMİNLE SAVAŞTINIZ:RASTGELE
    ARAZİ:grin:AĞLIK ALANLAR
    KULLANDIĞIM MOD:NATİVE (FARK ERMEZ)
    Zorluk seviyesi:%102
    Ordunuzuz ırkı:Vaegir,Nord,Rodok,Sarranid
    Düşmanınızın Sayısı:Farketmez
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:grin:ağlarmı Okçudan Okçularmı Dağdan?
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:Ganimet ve biraz esir

Yapacağınız Şey Çok basit 30 Vaegir Okçusu 30 Rodok Arabeletçisini Koyabileceğiniz En yüksek yere koyun önüne 20-50 arası piyadeyi Okçularımızın Önüne Dizelim Memlüklere yani süvarilere bizi takip edin diyelim düşmanlarınız büyük ihtimalle düşmanınızın çoğu Okçulardan zarar gördüğü için okçulara yönelecek Süvariler ile sağdan yada soldan düşmanın arkasına gidin arkadan hepsini indirin memlükler bayıltıcı silahlar kullanacağı için esir gelme olasılığı yüksektir eğer kalan düşmanlarımız yıkılmadıysa en fazla okçulara gitmeye çalışacak o sırada piyadelere "dağılın!" emri  verin okçular piyadelerin yanından düşmanı vuracaklar kalan düşmanlarda tam okçulara yaklaşırken piyadelere "Hücum!" emri  verin Piyadelerde Onlara saldıracak eğer sağ kalırlarsa yuh derim
    NOT:OKÇULAR:VAEGİRLER,  ARABELETÇİLER:RODOK PİYADELER:NORD SÜVARİLER:Sarranind
  8. WB M&B Warband - "cheatmenu" Komutu Detaylı Anlatım

Bunların hepsini önceden biliyorum ve bazı eksiklerin var örneğin raporlar kısmından karakter raporunu göster kısmından
    1.devama basarsanız idare hakkı
    2.devama basarsanız en son görüştüğünüz kişi ile (örneğim:hancı,gezgin,kral ragnar vb.) ilişkiniz artar
    3.devama basarsanız onur kazanırsınız
    4.devama basarsanız nam kazanırsınız
    5.devama basarsanız ikna yeteneği kazanırsınız
    düzeltirsen sevinirim ama genede cheatmenuye yeni başlayan biriye yardımcı olur :wink:
  9. Custom Settlements Türkçe Yama Çalışması (09.09.2015)

burhan54 said:
    Beyler ben nexusmods sitesine üye olamıyorum bana bir üyelik verebilirmisiniz bu modu indirmek için
    bu linkten indirmeyi dener misin?
  10. mount and blade warband sağ tık yapınca ekran 360 derece dönüyor yardım edin

m&b warband oynarken kalkanımı açmak için sağ tık yapıyorum fakat ekran mevlana gibi dönüyor yardım etseniz?  :|
  11. Tutsak lordların kaçmasını nasıl engelliyoruz?

arkadaşlar ben şu anda baya bir lordu esir aldım ve curin kalesine biraz asker verip esirleri zindana attım ama nedense onlar sürekli kaçıyorlar bir bilgisi olan biri varmı?
  12. Kendi krallığımdan bir derebeyi nasıl mareşal yapabilirim?

Arkadaşlar ben krallığımı kurdum iyi ama ben bir derebeyimi mareşal yapmak istiyorum bilen bir arkadaş varsa cevaplaya bilirmi?
Back
Top Bottom