Recent content by deli43

1. deli43

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sizin için çalışmalarımı hızlandırdım.
  2. deli43

Kendi modumu yaptım bakabilrisiniz.

Kardeşim istersen ölmüş konuları hortlatma
  3. deli43

Faction silme

Tamamen silmek imkansız gibi birşey ayrıca olsa bile bugdan geçilmez ama krallığın elindeki şehirleri kaleleri ve lordları başka krallığa verirsen oyuna başladığında krallık direk elenir o yöntemi kullanabilirsin.
  4. deli43

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Teşekkür ederim, en yakın zamanda modu sizlere sunacağım
  5. deli43

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Arkadaşlar yapmakta olduğum 11. yüzyıl modu için devletlerin asker ağaçları yapılacak ve giydirilecek ama module system üzerinden olacak o işten anlayan ve yardımcı olmak isteyen var mı ? Asker ağaçları tamamlandığında modu çıkartacağım.
  6. deli43

Yeni Forum

Aslında birçok özelliği beraberinde getirmiş ama yazılar çok karmaşık duruyor büyük ihtimal renk tonundan dolayıdır. Onun dışında gayet güzel bir çalışma olmuş.
  7. deli43

[WB][SP]Türklerin Yükselişi V1

Ya son atılan iletinin üstünden 2 yıl geçmiş ve cevap verilmemiş konu açılalı 3 yıl olmuş mod paylaşılmamış bundan sonrada paylaşılmaz hortlatmayın şu mazide kalan konuları
  8. deli43

Köy menüsünden Köy Yaşlısı ile direk konuşma

Sanırım mod konusu açacaksın. ilk bu konuyu incele https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,330946.0.html Sonra modunun konusunu buraya aç https://forums.taleworlds.com/index.php?board=32.0
  9. deli43

[ Çözüldü ] Kale Avlusunda Gezinen İnsanlar

Şehirlerde ve köylerde gezinen insanları nasıl kale avlusunda gezinmesini sağlayabilirim? İki gündür uğraşıyorum bir türlü bulamadım. Aşağıdaki konuya bakarak sizde yapabilirsiniz.
  10. deli43

1.1 GÜNCELLEMESİ! [WB] [SP] Fatih'in Emri - Osmanlı

Modu beğendim, gayet güzel ve emek harcanılmış bir mod. Bilmiyorum, belki benim bilgisayardan dolayıdır belki de modda olan bir bug, havada garip resimler falan olması skyboxes hatalı gibi geldi. Birde asker ağaçlarına biraz daha çaba harcasan gerçekten tadından yenmez bir mod olur. Her şey için...
  11. deli43

[WB][SP] Malazgirt: Bizans'ın Kıyameti Mod (ÇIKTI)

Moğol miğferi nasıl bir özellik merak ettim açıkcası. :D :D
  12. deli43

Mod birleştirmede ufak bir sıkıntı

eski kadın saç modellerini moddan kaldıracaksın
  13. deli43

[WB][SP]Otto-Byzantine Wars Mod

Bu sen değilsin  :D :D
  14. deli43

Kral ve Lordların Aynı Sancağa Sahip Olması

Kral ve lordların aynı sancağa sahip olması. Belki modunuzda kullanmak istersiniz. Örnek Resim: module_scripts'i açın ve aşağıdaki kod kümesini bulun       #faction banners       (faction_set_slot, "fac_kingdom_1", slot_faction_banner, "mesh_banner_kingdom_f"),       (faction_set_slot...
  15. deli43

[Çözüldü] Yeni Hüner Nasıl Eklerim ?

Arkadaşlar bazı modlarda gördüğünüz ateşli silahlar hünerini nasıl ekleyebilirim ? Örnek resim: Çözümü bilmeyenler öğrensin diye paylaşıyorum. Modumuzun, module.ini belgesinden display_wp_firearms = 0 kırmızı ile yazdığım yeri bulup silin. Bu kadar basitmiş  :D :D