Recent content by ConnoR Kenway

1. ConnoR Kenway

Taleworlds Saldırıya Uğradı - Siber Saldırı Şoku!

Ben de dün girmeye çalışıyordum ama giremiyordum. Sonra da '' Acaba sadece ben mi giremiyorum ya? '' diye düşünmüştüm :smile:
  2. ConnoR Kenway

Beğendiğiniz Oyun Kanalları

MuratAbiGF'yi eklemeliydin. Burada PintiPanda ve Videoyun arasında kaldım ama oyumu PintiPanda'ya verdim :smile: Ayrıca SpastikGamers'ı da ekleyebilirsin.
  3. ConnoR Kenway

Modumuz Silindi[King Of Sarranid

İşte onlara mod denmemeli zaten.
  4. ConnoR Kenway

seckinn123 said:
    Hera said:
    seckinn123 said:
    Cloudy said:
    Mod Yapımı diye bir bölüm boşuna açılmadı.
    Çok Aksi Birisin Yardım etsen Elin Mi Kırılacak ??
    Evet. Bu bölüm elimiz kırılmasın diye açıldı.
    Alakası bile Yok.Adam siz İstediniz için indirdi bilmeden sonra git başkası yardım etsin d,yosun
    Bizim istememizle alakası yok asıl. Kodlamasız nasıl mod yapmayı planlıyor?
  5. ConnoR Kenway

Başarılar. Ama sanki Sarranid'e tüfekler pek uymuyor :smile: Bir de birkaç şey daha söyliyim. Sarranid okçusunun kaskı ona pek uygun değil. Sarranid acemilerinde tüfek mi var ? Ayrıca senaryo geliştirilmeli.
  6. ConnoR Kenway

[SP]Rhodok Civil War - Son Sürüm Yayınlandı v0.2

Şimdi denedim modu. Gerçekten çok güzel olmuş. Sanırsam sen daha çok kodlamayla ilgileniyorsun. Eğer modelleme vs. de yapmaya başlayıp yeni itemler eklersen daha da güzel olur.
  7. ConnoR Kenway

Anno Domini 1257 Runtime

Bana da başlarda olmuştu. İyice bir araştır bulursun. Nasıl düzelttiğimi pek hatırlamıyorum.
  8. ConnoR Kenway

FIFA Platformu | FIFA 17

Republic Of Fenerbahçe said:
    FIFA 14 oynayanlara tavsiyem "Fifa Türkiye" modunu kursunlar. Müthiş bir mod ve şu ana kadar hiç hatayla karşılaşmadım.
    +1 Ben de tavsiye ediyorum :smile:
  9. ConnoR Kenway

YENİ - Mount&blade Warband hun türkleri modu çıkmıştır..beta

2 yıllık konuyu hortlatmışsınız ya! Daha fazla ileti atmayın da bari konu ölsün.
  10. ConnoR Kenway

Yeni Türk yapımı bir mod EUROPEAN WAR!Boyle bir mod yok!!!![SP] Pişman olmasınız

''Görmek istiyorsan oyna.'' :/ Bu arada Bizans'ın başına Obama'yı koymuştur bu arkadaş.

11. ConnoR Kenway

Harıta da sorun

Denizlerin üzerinde şehir falan var mı? Varsa onları karanın üzerine alıp dene.
  12. ConnoR Kenway

FIFA Platformu | FIFA 17

Samdomanld said:
    Güzel bir Süper Lig yaması bilen var mı?
    Fifa Türkiye 14 yaması var. Ben de yeni keşfettim. Gerçekten çok güzel bir yama. Şurdan bulabilirsin eğer hala ilgileniyorsan:
    http://www.fifaturkiye.com/
  13. ConnoR Kenway

Yardım

Morghs'tan askeri düzenlerken altta ''Guarantee'' diye bir kısım var. Ordan işaretlemen lazım sanırsam.
  14. ConnoR Kenway

Görev ile Krallığa Paralı Asker Olarak Katılmak | Kod Örnekleri

Onları da buldum ve numaralarını değiştirerek ekledim. Ama aynı sorunlar hala mevcut. Ayrıca yeni bir sorun daha ortaya çıktı. Oyunun başında tüccar yerine acemi dövüşçü geliyor :grin: Sanırsam şehir eklemek çok buglu bir iş.
  15. ConnoR Kenway

Görev ile Krallığa Paralı Asker Olarak Katılmak | Kod Örnekleri

Onları da ekledim. Ve hepsini 1 numaralı şehirden (Sargoth) yaptım.
Back
Top Bottom