Recent content by coldaxe

1. Yoldaşları Lord Yapmak

teşekkürler herkese cok saolun
  2. Yoldaşları Lord Yapmak

bak dostum benim sinirimi bozma bende biliyorum bu bölüme olmayacağını ! Mount and Blade bölümüne açtığım konu 1 haftadır duruyor tek cevap yok üstelik en başta duruyor kısaca Mount Blade forum bölümü ''hayalet'' gibi kimse kullanmıyor.
  3. Yoldaşları Lord Yapmak

Öncelikle Meraba, Mount and blade'de aklıma takılan bir sorunlar var fakat konu açıp sorsamda cevaplayan yok. Öncelikle size sormak istediğim şu bu yoldaşlar dediğiniz hanlarda takıma davet edilen adamları nasıl lord yapcaz veya propaganda yaptırcaz Warband'damı var sadece o özellik normal MB de...
  4. At ve Kılıç Oyunu Hakkında Yardım

+Güncel
  5. At ve Kılıç Oyunu Hakkında Yardım

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Vaktinizi Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim. Benim Bazı Problemlerim Var Bunlar : 1-) Mount Blade Native Oynuyorum. Krallık Kurup Lordları Davet Etmek İstiyorum. Bu konuyu forumda araştırdım ama bulamadım. Mesela Vaegir Rebels Oldum Tüm Vaegir'i yendim. Yok Oldu Diye...
  6. Ateş&Kılıç oyununuyla ilgili bazı problemler

NeSeS said:
    Oyunu kurarken 1 kereliğe mahsus internet olması gerekir.O da serial kodunu etkinleştirmek için.Daha sonra steam dan ofline mod da oynıyabilirsin.
    offline mod diosun fakat yinede hata veriyor olmuyor öle denedim
  7. Ateş&Kılıç oyununuyla ilgili bazı problemler

iyide nası non-steam yapcam ?
  8. Ateş&Kılıç oyununuyla ilgili bazı problemler

Ateş&Kılıç oyununu satın aldım. Sonrasında Kurdum. Steam diye bi program ve F&S logolu 2 kısayol geldi masaüstüne. Oyuna internet olmadan girmeye çalışıyorum(multiplayer olana değil normal olana)hata veriyor. ben internetsiz sadece tek oynanabilene girmek istiyorum ama ona girmek içinde...
  9. WB Rodok Krallığı Rehberi

Harika :smile: Eğer Alıntı yapcaksanız hazırlayanlarıda yazın adam emek harcamış :smile:
  10. En İyi Krallık Rehberi

En İyi Krallık Svadya yada Vaegir'dir. Peki neden Svadya yada Vaegir ? Kergit Hanlığı Neden Değil ? :Kergitler her ne kadar hızlı olsalarda iyi atışlar yapsalarda kargıları sallasalarda  değildir. Çünkü savaşlarda küçük darbe ile attan düşerler ve gelen şovelye tek vuruşla öldürür. Belki...
  11. Kergit Krallığı Ve Askerleri

Merhaba Arkadaşlar Kergitler İle İlgili Bilgiler : Kralları Sancar Han'dır. Tulga Şehri Başkenttir. Ordu olarak okçuları ve kargıcıları vardır. Okçuları Süperdir.Örneğin counter strikede headshot vardırya bunlarda öyle vuruşlar yaparlar  :D Kergitlerin bir özelliğide atları hızlı ve iyi manevra...
  12. Mount&Blade 1.3 Türkçesi

var işte :smile: benimki warband değil diye biliyorum Mount And Blade Prophesy of Pendor 1.130 heralde :smile: bunca zaman warband mıydı benimki yha haberim yoktu ölemi ?
  13. Mount&Blade 1.3 Türkçesi

var
  14. krallık ile ilgili Sorular

Tam Olarak Yardım Edebilecek Yokmu Biri Nolur Bana Söylesin Nasıl Lord Yapıldığını ( türkçesini bilmiyosa ingilizcesini söylesin )
    Anladık gruba giriyosun 5-4 cümle cıkıyo nasıl nerden olcak yardım edin lütfeen
  15. Mount&Blade 1.3 Türkçesi

Merhaba, Arkadaşlar Ben Mr.Turk'un türkçe yamasını yükledim saolsun işime yaradı fakat konuşmalar ingilizce onlar ayrı olarak yama halindeymiş öyle dediler doğrumu doğruysa nasıl bulabilirim 1.3 ün konuşmalarının türkçe olanını ? _-_(Okuyan Herkese Teşekkür Ederim Lütfen Yardım Edin)_-_
Back
Top Bottom