Recent content by cihangozcu

1. Diyaloglardaki eksiklikler

Hocam benim üzüldüğüm nokta 8 senedir hala bu kadar tamamlanmamış bir diyalog sisteminin olması. Oyunun zaten büyük bir kısmını bunlar oluşturuyor. Tamam savaş odaklı bir oyun olabilir ama sadece bunu istesek zaten 500vs500 boş savaş açma modunu getirmişler, oradan oynardık. Seslendirmenin neredeyse hiç olmadığı bir oyunda diyalogları da şimdiye kadar büyük ölçüde bitirmelerini beklerdim.
  2. Diyaloglardaki eksiklikler

kardeşim burada sadece diyaloglar üzerinden konuştum ama daha bir sürü sorun var, bunların hepsini umarım görürler. Forumda açılan her konunun değeri çok yüksek. Biz bu oyunun kötü özelliklerini oyun mükemmel bir hale gelsin diye söylüyoruz. Tüm dünyada milyonların oynadığı bir oyun olsun istiyorum ben. Umarım yapımcılar bu yorumları dikkate alır ve istediğimiz gibi kusursuza yakın bir hale getirirler.
  3. Diyaloglardaki eksiklikler

Arkadaşlar ben oyunu geneli itibariyle beğendim, güzel olmuş grafikler oynanış falan. Ama diyalog gerçekten çok az. Crash hatalarına hiç gimeyeceğim onlar zaten ilerde kesinlikle düzeltilir. -Evlilik olayı hadi olsun bitsine getirilmiş kadınla konuşuyosun ikna ettin git babama diyo baba direkt...
Back
Top Bottom