Recent content by Charles Castlewall

1. Charles Castlewall

Hangisinde daha yetenklisiniz

Swadia'lı bir Şövalye olarak tabi ki kargı konusunda profesyonelim. Ancak Noble Phantasm klanının talim ustası olduğum için zorunluluktan hepsini kullanabiliyorum.  :grin:
  2. Charles Castlewall

Svadyamı Sarranidmi ?

RockndRoll said:
    Charles Castlewall said:
    RockndRoll said:
    Aslında karar vermek zor. İkisininde atlılara çok iyi. Fakat  sarranid in okçuları daha iyi olduğundan sarranid olabilir.

Ayrı iki klasmanı nasıl okçulara göre kıyasladın yav?  :grin:

Yaptım Oldu ! :smile: Atlıları iyiydi ne yapayım .?

Biz kötü demedik ki. :grin:
  3. Charles Castlewall

Svadyamı Sarranidmi ?

RockndRoll said:
    Aslında karar vermek zor. İkisininde atlılara çok iyi. Fakat  sarranid in okçuları daha iyi olduğundan sarranid olabilir.

Ayrı iki klasmanı nasıl okçulara göre kıyasladın yav?  :grin:
  4. Charles Castlewall

Svadyamı Sarranidmi ?

Chryseis said:
    Eğer faction olarak bakarsak Sarranid > Svadya. (Coğrafi avantajı yüzünden oyuncu müdahalesi olmuyorsa Svadya daha önce yıkılacaktır.)
    Eğer troop olarak bakarsak Şövalye > Memlük. (Statları biraz daha iyi.)

Kesinlikle haklı. Ancak ben Sarranid Memlüklerinin Swadia Şövalyelerini çölde de yenebileceğini sanmıyorum.
  5. Charles Castlewall

Svadyamı Sarranidmi ?

Multi-Player'da bir Svadya Şövalyesi olarak henüz bir Sarranid Memlükü beni alaşağı edemedi. Single-Player bazından bakarsak da Şövalyelerin karakter ve yetenek puanları Sarranid Memlüklerinden oldukça fazla. Kesinlikle Svadya Şövalyeleri.
  6. Charles Castlewall

ησвℓe Ŧm ~ Noble Phantasm Clanı radyosu.

Hadi ama.. Yayındayız..!  :grin:
  7. Charles Castlewall

Gronax said:
    Sayınız kaç peki yani herkesi diğer klanlara yolladık diyosun sıfırdan başlıcaksınız galiba.sayfayı ne zaman açarsınız ?

Şu an oyuna dönmeyeceğiz. Öncelikle alt yapı ve tabanı oluşturacağız.
  8. Charles Castlewall

" Darbe-dervrim olmadı canım, Üniversite sınavları nedeniyle projelerimizi dondurduk, arkadaşlarımızı farklı klanlara transfer ettik sadece. Şu an aktifiz. Rojo bunların hepsi ile ilgilenecek. " :smile:
  9. Charles Castlewall

Evet millet! Uzun bir aradan sonra, ηp olarak, neler yapabiliriz diye düşündük.  Düşündük ve eğlenceli olabilieceğini düşünerek bir radyo açmaya karar verdik, uzun çabalarımız ve hata desteğince bize yardımcı olan arkadaşlarımızla birlikte, radyomuzu bir gece kadar kısa bir süre içinde ortaya...
  10. Charles Castlewall

Leydinin başortüsü

King  Arthur said:
    Arkadaşlar Leydi Johana ile evliyim güzelliği için  evlenmiştim ama başortüsü var çıkarttıramıyozmu kodla fln

Afaroz ettir dinden. Başörtüsünü çıkarır..  :grin:
  11. Charles Castlewall

Boşanmak

LorDragon said:
    Leydinin yanına git Boşol Boşol Boşol u seç xD
    :grin: :grin: :grin: :grin:

hahaha xD
  12. Charles Castlewall

Yardım!

vangam said:
    Zaten çok pahalı durumu olmayanlar düşünülmeli

Durumu olmayan oynamasın o zaman.  :wink: 30 TL'nin pahalı olduğunu ilk senden duydum. Ve arka arkaya da mesaj atmaya devam edersen banlanırsın.

13. Charles Castlewall

Yardım!

vangam said:
    Warbant fullmü fullse crackı varmı

Burada, official sitede crack isteyemezsin. Oyunu D&R'dan 30 TL'ye temin edebilirsin.  :wink:
  14. Charles Castlewall

Death Poke Klan

Noventa said:
    Sen kimi aldın klana wowda insanı mı ? Leothisi, shavsetiyi klana kim aldı?

Wow'dan bahsediyorum. Klana herkesi ben aldım, klan kurucusu benim çünkü. Sen yüklesen seni de alacaktım. Ha bir önceki mesajı çoğul yazdım. Ancak senin için geçerli olmaması için artistlik yapmaman gerek.
  15. Charles Castlewall

Hata.Yardım lazım.

Husky31 said:
    Beyler v1.113 le online oynamaya çalışıyorum hangi servera girmeye çalışsam ''Sunucuya Bağlanılamadı'' yazısı çıkıyor ama sunucuda 82 kişi var.
    Yardım ederseniz teşekkür ederim.Ve siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz onuda söylerseniz onu denerim bir.

Ağ bağlantından kaynaklanan bir sorundur. Bence ağ ayarlarını tekrar yapılandırmalısın.
Back
Top Bottom