Recent content by Cevdet

1. Cevdet

Need More Info PNG Sorunu (Zıt renkler)

İki şekilde de denedim, ve şu an yine modlu oynamama rağmen sorun görünmüyor. Yani sürekli değil de arada olan bi şey
  2. Cevdet

Need More Info PNG Sorunu (Zıt renkler)

Pnglerin yüklenememe sorunun görmüştüm ama bu sefer zıt renkli bir şekilde karşıma gelmeye başladı.
  3. Cevdet

In Progress Lord ikna etme fiyatındaki absürtlük

Aydınlattığınız için teşekkürler
  4. Cevdet

Ama aramızdaki ilişki de çok iyi olan bir klan, +35 ilişkimiz olmasına rağmen bu paraları istemesi şahsen absürt geldi
  5. Cevdet

Lordu ikna ettim tarafıma çekmek için fakat destek istediği zaman tüm malımı mülkümü vermeme rağmen yine de barı dolduramıyorum.
  6. Cevdet

Resolved Adam kaçırma görevi sonunda oluşan crash

O görevi bir daha veren birisi olmadı, deneme imkanım olmadı yani
  7. Cevdet

Maalesef biraz zaman geçtiği için save dosyasını sildim
  8. Cevdet

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere esir aldığım lord/lady'i teslim etmeye çalışırken crash yiyorum.
  9. Cevdet

L'aigle %100 Türkçe Yama

Başarılar dilerim.
  10. Cevdet

[OSP] Cevdet'in OSP Paketleri - 4. Paket - 02.09.2016

3. sınıfım şuan  :smile: Normalde vakit buluyorum ama başka oyunlar vs. yüzünden modlamaya vakit ayıramıyorum.
  11. Cevdet

[OSP] Cevdet'in OSP Paketleri - 4. Paket - 02.09.2016

Okul ve iş hayatı nedeniyle ilgilenemiyorum pek, ama bannerlord için yine birşeyler yapmaya çalışcağım.
  12. Cevdet

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Tamamdır yarın görüntüleri atayım, yüzlerin cidden iyi durduğunu mu düşünüyosun  :lol: gerçekten kaliteli yüzler eklenmeli, son olarak her krallığın bölgesine talim alanı eklenmeli diye düşünüyorum.
  13. Cevdet

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Bu kadar geç farkettiğim için kahroldum, başarılar devamını bekliyoruz.
  14. Cevdet

A World Ice and Fire v3.0 Türkçe Yama

Batuhann said:
    Detaylarda boğulmaya gerek yok bence bir hata kusur olursa buradan geri bildirim yaparız zaten.Fixlenir olur biter :grin:

Arkadaşa katılıyorum, forumdan aldığın dönütlere göre düzeltmelerini yaparsın, daha sağlıklı olur.
  15. Cevdet

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Aynı şekilde handaki kadın tokat atınca, köle tüccarları dayak atınca da herşeyimizi kaybediyoruz, en azından geri almak için bir şans verilmeli.

-Diğer kültürler için de "Taç" eklenmeli, gördüğüm kadarıyla sadece sarık ve sade taç var, Moğollar Harzemşahlar vs. için kullanılabilecek görkemli birer başlık gerekiyor.
    -Yüzler düzeltilmeli, yüzlerin kalitesi çok kötü.
    -Bazı miğferleri giydiğimizde saç sakal gizleniyor.
    -Kafası kendiliğinden eklenmiş miğferler düzeltilmeli, biz o miğferi taktığımızda görüntü bozuluyor.
Back
Top Bottom