Recent content by Cerci

1. Cerci

Güncel Mod Listesi

Güzel ve yararlı bir konu olmuş ellerine sağlık.
  2. Cerci

Kingdom Of Poland *GREAT ALLIANCE* [PK/Merc/Champions] [GreatAlliance.ga]

Amanin burası neymiş böyle
  3. Cerci

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Bu oyuncu bir troll oyuncudur ve bunun aksini iddia edecek kişiye sadece gülerim. Troll oyuncudan kastım da Bladee ve FatihBey'den farkının olmadığını düşünmemdir. Elimde somut bir kanıt yok ama eğer yinede bu konuda yeterli olacağını düşünüyorsanız WT5T'de bizzat sizin maçınıza girip tk atıp çıkan elemanları hatırlıyorsanız o da bunlardan biriydi. Bunu da biliyorum ama elimde bir kanıt yok ve artık kanıt aramaktan yoruldum da açıkcası. Böyle troll ve ortama zarar veren insanların yasaklanmasının neden size bu kadar tartışma yeri açtığını anlamıyorum. O halde FatihBey içinde Bladee içinde tartışma başlatın? Çünkü o oyuncunun onlardan bir farkı yok ve bunu o oyuncuyla ilgili son açıklamamda belirtmiştim.
    O turnuvada(hangi turnuva olduğunu hatırlamıyorum ama wt5t değildi) BLD_Jused nickiyle girilip maç ortasında bize tk atıldı fakat bizim kadromuzda jused yoktu bile "BLD_Jused" diye girip bize tk atan kişi Fatih Bey. Başka bir maçta böyle bir olay oldu mu bilmiyorum fakat orada tk atan jused değildi fatihbey denen şahıstı bilginiz olsun.
  4. Cerci

Kingdom of Pomerania

Yenilmez66
  5. Cerci

Azeroth Knights [Aktif]

2 aydır okçu oynayıp her el 15-2 oynayan pro gellert abim de gelmiş :grin:

Ben o maçta hata yaptığımı, yapmamam gereken bir şeyi yaptığımı zaten kabul ettim. Bu olayla ilgisini anlayamadım?
    Ki o olay sonrasında Wisher'ın her yerden banlanması için en çok çalışan kişilerden birisi oldum bütün PK sunucu sahipleri de buna şahittir. Grynn, wolwen ile beraber bütün her yerde bunlara uğraştık onlara da sorabilirsiniz isterseniz.
    Azeroth 12 - 0 KoPL yazısını sil o zaman dostum aşırı cringe gözüküyor yoksa :grin:
  6. Cerci

Azeroth Knights [Aktif]

Ahahahahahahha. Video yüklendiğinde aimlerin nasıl kitlendiğini görürüz. Tourdionun bizzat kendi elleri ile eğittiği adamların da Chosen, sen, namarie, cerberos olması çok ilgi çekiciydi. Theoden nefretinin bu kadar insanları birleştirici olması ne kadar güzel. Kurt ne kadar büyükse etrafında havlayan köpekler o kadar çok olurmuş. Başka kapıya Cerci hadi...
    Sanırım biraz ruh hastalığın var dostum Allah kurtarsın.
  7. Cerci

Azeroth Knights [Aktif]

Aldığım bir bilgiye göre bir maç 4-1 yenilirken rakip takımı banlamışsınız "12-0" diye yazabilirsiniz maç skorlarınıza.
  8. Cerci

Azeroth Knights [Aktif]

Klanımız tekrar açıldıktan sonraki yaptığımız maçlara ufak bir göz gezdirelim...

Azeroth 12 - 1 Leanor (Kazandık)
    Azeroth 12 - 4 Rivia (Kazandık)
    Azeroth 9 - 8 TQ (Kazandık)
    Azeroth 20 - 5 Leanor (Kazandık)
    Azeroth 20 - 4 GR (Kazandık)
    Azeroth 12 - 2 BW (Kazandık)
    Azeroth 9 - 6 QoP (Kazandık)

Maç tekliflerine açığız.
    :iamamoron:
  9. Cerci

Cult-i Kuman Khanate [CKK] [Oba Sistemi] [Kapandı]

oba sistemi nedir
  10. Cerci

Shema

My former nickname is Cerci. Inactive as Frellya Community. Anyone who wants to discuss these can come to our TS or add me on Steam.

Okay boomer

ded9c7754e75463fadfd9e4c33b58510.jpg
  11. Cerci

[ASN] Al Sancak [Kapatıldı]

Başarılar
  12. Cerci

///

Başarılar Noellycim
Top Bottom