Recent content by Cellar

1. Cellar

WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Arkadaslar anca çözebildim yardımlarınız için sagolun.
  2. Cellar

Odasan köyünün üst tarafındada geziyom sığınağı bulmuyor.
  3. Cellar

Hepsini öldürmeyeceksin. Bir kaç tanesini sağ bırakacaksın ve çaktırmadan takip ediceksin sığınağa gidiyorlar. sonra sığınağı ele geçirmen lazım.
    Reis 3 tane sığınağa baskın yaptım ama hala gemileri almıyor. Bu gemileri nasıl alabilirim?
  4. Cellar

Hepsini öldürmeyeceksin. Bir kaç tanesini sağ bırakacaksın ve çaktırmadan takip ediceksin sığınağa gidiyorlar. sonra sığınağı ele geçirmen lazım.
    Sağol kanka herkese yardım ettin bana yardım ettiğin gibi. Yarın deneyeceğim.
  5. Cellar

Arkadaslar denizi aşıp adaya gitmem için deniz yağmacılarından bir gemi çalmam veya almam gerek. Bir sürü deniz yağmacısı öldürdüm ama ne sığınaklarını buldum nede gemiyi. Şimdide ortalıkda deniz yağmacısı kalmamıs. Ben nasıl hallederim bunu?
  6. Cellar

Yıldız Borusunu aldıktan sonra gece kamp kurup o görevi yaptım. Ancak o görevden sonrası getiremedim. Yıldız Borusu sana yön göstericek yazıyor ama envanterde Yıldız Borusu'na tıkladığımda "Tanrının gücü bir yerlerde gizli, ya da sadece en büyük gücün bir simgesi" yazıyor. Yazıdan bir şey anlamadım. Ben bu göreve nasıl devam ederim?
  7. Cellar

Light & Darkness Yıldız Borusu Görevleri

Yıldız Borusunu aldıktan sonra gece kamp kurup o görevi yaptım. Ancak o görevden sonrası getiremedim. Yıldız Borusu sana yön göstericek yazıyor ama envanterde Yıldız Borusu'na tıkladığımda "Tanrının gücü bir yerlerde gizli, ya da sadece en büyük gücün bir simgesi" yazıyor. Yazıdan bir şey...
  8. Cellar

Viking Conquest Görev Sorunu

Tekrar denedim ama hala yok.
  9. Cellar

Gündüzde gezmiştim ama yoktu. Şimdi tekrar deniyeceğim.

Görevin ekran görüntüsü
  10. Cellar

Ufl'un mecliste bana karşı gelmemesi için olan görevi yaptım. Sonra Horik'le görüştüm ve Sven ile ilgili bir mektubun yerini Liman Başkanı biliyor dedi. Gittim liman başkanı söylemesi karşılıgında benden Dubh linn (Dublin) bulunan Hogni adında bir tüccara bir paket kürk götürmemi istedi. Ancak...
Back
Top Bottom