Recent content by Byzantin

  1. Salut ma ajutati si pe mn cu un sfat micutz micutz

    cifre said:
    Daca accepti un sfat prietenesc, scrie si tu corect si s-ar putea sa ai mai multe sanse sa fii ajutat.
    Scrisul corect e o forma de politete, in special pe forumuri unde oamenii nu au vizual sansa sa vada ca esti baiat de treaba! :smile:
      Cred ca i-ai explicat prea complicat ,nu cred ca o sa te inteleaga... Problema grava e ca de asta sunt cu milioanele !
  2. *** pot sa tradez regatu la care mam aliat fara sa pierd castelul meu

    Nu se poate ! Odata ce renunti la alianta iti pierzi toate proprietatile si banii investiti ,si daca mai ai relatie cu regele sub 50 nu prea e bine .
  3. Banditii si Campurile lor

    Salut . Joc Romae Bellum cu Dacia si va rog sa ma credeti nu am gasit nici un camp de banditi in apropiere ! E foarte dificil sa faci acele 160 puncte ca sa devii vasal . Stie cineva vreo locatie ? A facut cineva vreo harta de genul ? Eu stiu trei locatii : Prima si cea mai bogata in banditi ,e...
  4. Bellum Imperi

    Marius Aetius said:
    Bellum Imperii este plin de bug-uri. L-am jucat si eu , e o porcarie de mod, iti recomand Romae Bellum, este cel mai bun mod roman.

    Si daca vrei sa stii *** sa omori 1000 de oameni, recruteaza Pretorieni si cu 50-100 bati 1000 lejer, ti-am zis e o porcarie de mod

      Ok poate ,l-am jucat si eu dar eu joc de obicei cu daci si armata lor . Un alt neajuns la Romae Bellum e ca sunt putine natiuni .
  5. New Kingdom

    Can ai build a new Kingdom on map ? I want to build Moldavia in the east of Carpatian montain . i CAN ? hOW ?
  6. Bellum Imperi

    Ok dar *** ?
  7. Bellum Imperi

      Salut la toata lumea . Nu stiu daca am postat unde trebuie . Am o mare problema . Joac Bellum Imperi mod si dupa vreo 365 de zile de lupte si alte chestii ,am hotarat sa renunt la vasalitatea cu regele Daciei si sa-mi fac propriul regat . Am ales sa merg in nordul Angliei ,de fapt e Scotia de...
Back
Top Bottom