Recent content by Bunway

1. Bunway

Wales Gaming Community

____________________________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________...
  2. Bunway

Imperium Legorium | Legion XCVI

Başarılar dilerim Adilhan. :party:
  3. Bunway

Beta House ΒΔΞ

Başarılar. :party:
  4. Bunway

Creasie Roleplay

Arkadaşlar tartışmaya devam biz türkler community'i anca tartışarak daha da canlandırabiliyoruz.  :party:
  5. Bunway

Creasie Roleplay

Mafya Babası Hawkeye said:
    servere küfür mü ettim :grin:?

hala diriltmeye çalışıyonuz serveri galiba serveri pahalıya aldınız

Normalde tek kelime bile etmem senin gibi insanlara ama bilmeni istediğim için söylüyorum servera tek bir kuruş dahi ödemiyoruz.
  6. Bunway

Creasie Roleplay

NømiraL said:
    Bu zamana kadar adam akıllı ayakta kalan Türk HRPG sunucusu pek olmadı. Peki, neden ? Elbette Hawkeye ve diğer komik olduğunu sanan varlıklar yüzünden. Bu tür canlıların en göze batan özellikleri her hangi bir sunucuda pek fazla hayatta kalamaması. Girdiği neredeyse her sunucuda yetkili kadrosunun insafını ve sabrını zorlayarak nasıl beceriyorsa ban yiyor.

Pekala, CreasieHRPG sunucusuna gelelim. Sunucuda gayet iyi rol yapan, karakterlerine çok iyi bürünmüş insanlar var. Sunucunun kemik kitlesine dahil olmuş, iyi rol yapan ve şu ortamda toxic kitleye karşı direniş gösteren tüm saygı değer adamlara saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Yetkili kadrosuna laf atan kişiler ciddi anlamda mağara adamı. Yetkili kadrosu bir kişinin bile sıkıntısı olduğunda toplanıp, zamanlarının büyük bir kısmını hatayı çözmeye harcıyor. Bazı problemlerde haritadan bile kaynaklı sorun varsa haritayı bile değiştiriyorlar. Adamları tebrik ediyorum. Bu sunucunun kitlesine ve yetkili kadrosuna laf atan varlıkları aldırış etmeyin. Hepsi ama hepsi PK, PW aleminde 2 kuruş değeri olmayan varlıklar.

Desteğin için teşekkürler dostum. Senin gibi rol sever arkadaşlar için sunucumuz gittiği yere kadar açık kalıcağını bütün rol severlere duyurmaktan memnuniyet duyarım. Hawkaye gibi arkadaşlar kin kusmaya devam edebilir. Bu gibi kişiler sunucuya, bize ve oyunculara küfür etti diye ağlayıp sunucuyu kapatıcağımızı düşünüyorlar ise işlerinde başarılar dileyip devam etmelerini istiyorum. Konuyu açan arkadaşa ise şöyle birşey söylemek istiyorum; Eğer ki roleplay bilgin normalden yüksek ise sunucu başvurusunu yapıp kabul edildiğinde sunucuya giriş sağlayabilirsin. :smile:
  7. Bunway

41st (Welch) Regiment of Foot

Cerci said:
    Başarılar beyler  :party: :party:
    Teşekürler
  8. Bunway

DAHİTTT said:
    Başarılar arkadaşlar, yolunuz açık olsun.
    Teşekürler
  9. Bunway

Prospy said:
    Şuraya ciddi bir şekilde başarılar demeye geldim ama gözüm Auris'in kuyruk acısına kayıyor hep... Tam yazıcam yazamıyorum gülüyorum.

Başarılar.
    teşekürler prospy :grin:
  10. Bunway

TherKdul said:
    Başarılar KARDEŞİM
    Teşekür ederim Kardeşim.
  11. Bunway

Rumil said:
    Allah kabul etsin
    Luz1kA said:
    başarılar  :party:
    ΔuriuS said:
    Umarım 49'dan apayrı bir şekilde yolunuza devam eder,yeni bir sayfa açarsınız

Başarılar :party:
    TheGuyFromNorway said:
    BAŞARILAR !
    Gatts said:
    Başarılar.
    Gatts said:
    Başarılar.

Teşekürler  :smile:
  12. Bunway

Albert112 said:
    Bol şans Bunway  :grin:
    火災 Sabo said:
    Başarılar dilerim. :party:
    teşekürler
  13. Bunway

General Shepherd said:
    Başarılar, efemi orada görmek beni sevindirdi :smile:
    Teşekürler
    KIRIMLI said:
    Başarılar Dilerim  :grin:  :party:
    Teşekür ederim
    Axrinn said:
    Başarılar.  :party:
    Tasarımı iyleştirmeniz önerimdir.
    forum konusun da yeteri bir becerim yok konu olması yeterli şimdilik. Teşekürler
  14. Bunway

sN0w said:
    Başarılar.
    Teşekürler.
  15. Bunway

Siamons said:
    Başarılar.
    Teşekürler
Back
Top Bottom