Recent content by Boush

 1. Güncelleme ne zaman gelir?

  İyi hatun doğum sırasında ölmemiş. Bende genelde öyle oluyor.
  3-4 ten sonra alışmıştır artık yenge.
 2. Güncelleme ne zaman gelir?

  bugün 1.4 yama geliyormuş.düşünsenize optimizasyon 15 fps artmış, diplomasi düzelmiş diyaloglar eklenmiş, sığınaklara istediğimizle girebiliyoruz, .köyleri basabiliyoruz, milletin kolunu,kafasını koparabiliyoruz,perkler düzelmiş ve yapay zeka takılmayı bırakmış felan..uff hayaller hayatlar.
  Diplomas ve diyalog yeter bana fazlasına gerek yok
 3. Güncelleme ne zaman gelir?

  https://steamdb.info/app/261550/history/

  buyur başkan

  valla bişeyler geliyor ama gram anlamıyorum
  Hocam 1.3 hotfix gelmeden önce önce local sonrada internal test olarak eklenmiş dbye. Şuan iki farklı local ve internal test eklenmiş muhtemelen 1.4 beta ve 1.3 stabil updateleri.
 4. Güncelleme ne zaman gelir?

  aha yine bişeyler geldi anlayan çevirsin
  Link atar mısın mobildeyim
 5. Güncelleme ne zaman gelir?

  büyük ihtimal mini yama notu gelecek yine.1.4.0'ı büyük bir gelişmeyle haftaya verecekler,en azından böyle umut ediyorum.sürekli insanları yeni patch açmasın diye yapmış olabilirler.
  Haftasonu gelmeden 1.4 getirebilirler. 2 hafta oldu son büyük güncellemeden bu yana.
 6. Güncelleme ne zaman gelir?

  valla dün de geldi ama birşey yok. Bence yarın gelicek :grin:
  Küçük bi hotfix itelemişlerdi 1.3 için.
 7. Güncelleme ne zaman gelir?

  Evet güncellenmiş ilerleyen saatlerde bakacağız...
  Heyecanlandım
 8. Güncelleme ne zaman gelir?

  steamdb de güncelleme görünüyor. bilgisi olan var mı?
  Deme öyle heyecanlanırım
 9. (Öneri) Eşyalarda saygınlık puanı

  Konuyu çevirip globale açabilirsin.
  Yapmayacaksan ben açim
 10. (Öneri) Eşyalarda saygınlık puanı

  Ee çok iyi fikir.
 11. Güncelleme ne zaman gelir?

  Tahminimce çarşamba yada cuma gelir perkleri değiştirip hata düzeltmeleri geleceğini düşünüyorum
 12. Muharebe Boyutu Hakkında

  Bu arada bu ayarı arttırma sebebim 500+vs500+ savaşlar.Cünkü orduların sonradan spamlanması bi yerden sonra sinirimi bozmaya başlıyor.Sürekli ordumu düzende tutmak zorunda kalıyorum.

  Kesinlikle haklısın. Yabancı forumda bununla ilgili bir mod önerisinde bulunmuştum ama kimse iplemedi, burayada yazıyımda belki takan olur.

  Savaş limitimiz diyelim 500. Savaştaki toplam asker sayısı 2400(1400 vlandia vs 1000 khuzait). Mod savaşı günlere bölücek ve her gün orantılı olarak asker savaşıcak, yani örnekteki savaş beş gün sürücek. Her güntoplamda 500(292 vlandia vs 208 khuzait şeklinde) kişi savaşıcak. Hem destek gelme ihtimalleri, hem yaralı askerlerin iyileşip tekrar savaşa katılması gibi gerçekçi faktörleride herhangi ekstra birşey yazmadan eklemiş olacak böylece. Tek endişem savaşarlara sürekli lordların katılıp bitmek bilmez bir hal alması.Uzun günler süren savaşlarda özellikle iki tarafada sürekli destek gelirse kartopu etkisini arttırabilme ihtimali var kaybeden taraf için. Ama denemeden bilemeyiz.
 13. Belki sıktı bu muhabbet ama gerçekten 8 yılda gelen oyun bu mu?

  Sen ilk baştan beri anlamadın dediğimi oyunda Lordlar adam basmıyor ister kral olsun ister taktik becerisi yüksek yoldaş sen hariç bi üniteyi Tier 6 yapan yok.
  Lordlar için ordu düzenlemesi şuan betada aktif ve çalışıyor. Eğer kasıtın yanına yoldaşlarına kurduğun partiler ise, savaşlarda ordulara katılıp savaştıkça tier 4-5 üniteleri görebiliyorlar. Çünkü haritada genelde ya haydut kesiyorlar yada görev yapıyolar, buda askerlerin seviye atlaması için yeterli değil.
 14. Belki sıktı bu muhabbet ama gerçekten 8 yılda gelen oyun bu mu?

  He tamam o zaman, umarım 500vs500 savaşlarda kalkanla savaşan askerler vardır sende.
  Hayır malesef çok büyük savaşlarda yapay zeka kalitesi düşüyor. Ama bunun gibi bir eleştiride bulunman gayet normal. Oyunda yeterine aşina olmadığın mekanikleri bir-iki defa kullanıp, "bu kötü beh", demek yanlış bir yaklaşım.
 15. Belki sıktı bu muhabbet ama gerçekten 8 yılda gelen oyun bu mu?

  Birlik kur sonra 70 kişinin 50-60 ını acemiler den kursun, her ay yenilsin zıt pıt farklı kalelerden toplayıp eline gene adam verip sal, haklısın. Sanırım farklı oyunu oynuyoruz.
  Evet farklı oyunu oynuyoruz. Benimkiler gayet işe yarar bir şekilde işliyor. Taktik becerisi düşük yoldaşlara kurarsan böyle bir sonuç çıkması normal sanırsam.
Top Bottom