Recent content by BlueEyes

1. BlueEyes

Kara Gürz Ve Kazak Atamanlığına Kral Olmak

Arkadaşlar ben Kara Gürz ' ü buldum , Radzwill ' i öldürdüm , şimdi ne yapıapım , nasıl Kazaklara kral olucam ? Bir de Kazaklara katıldım diyelim ve bütün şehirleri , köyleri , kaleleri aldım diyelim oyun bitiyor mu ?
  2. BlueEyes

WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Alp-72 said:
    ya ben radzwili bulamyıom taht talipleride sölemio 3 tanesini sölüo

Varşova ' da , handa , bikaç gün bekle gelir .
  3. BlueEyes

Kafasına Kılıç Geçmiş İnsanlar

Albatros said:
    Steam'den dosyaları onarmayı deneyin :neutral:

Nası :smile: Bu arada sadece o savede oluyormuş :smile:
  4. BlueEyes

976.bmp
  5. BlueEyes

Albatros said:
    Bugtur!SS verirseniz daha iyi anlarız.

SS veremiyom ki , alınca simsiyah ekran geliyor olmuyor . Bug olsa bile öneden olmadı da şimdi mi oluyor ?
  6. BlueEyes

Arkadaşlar ben oyuna girdim bugün , baktım ki adamların gövdesi , saçı , bıyığı falan yok kafalarına da kılıç geçmiş . Niye böyle oldu , çözümü var mı ? Bu arada oyun orjinal ,Steam ' dan .
  7. BlueEyes

Mirza'lar

Hiçbirini bulamıyorum yahu Kırım ile barış yaptım , herkese sordum fakat hiçbirini bilmiyorlar .
  8. BlueEyes

Mirza'lar

Arkadaşlar Kara Gürz görevini yavaş yavaş yaparken , Mirza ' lardan bir tane getir diyo ( Mirza Appak , Mirza Argun vs ) çoğuyla tek tek savaştım , yendim fakat hiçbiri esirim olmadı , sabun gibi kayıyorlar elimden . Püf noktası yok mu ? :D
  9. BlueEyes

Kırım Ve İsveç'e Senaryo Eklensinmi? ( ANKET )

Kesinlikle gelmeli , sıkıcı oluyor sadece Kazak , Lehistan ve Rusya Çarlığının senaryoları , hepsini bitirdim :smile: Özellikle Kırım ' a gelirse müthiş olur çünkü Kırım ' ı daha çok seviyorum .
  10. BlueEyes

Steam Cd Key

414ben said:
    Steam üzerinden oynuyorsan hesabına girince zaten cd-key girmeye gerek kalmaz. Non-Steam oynuyorsan bilmiyorum.

Sağol .
  11. BlueEyes

Steam Cd Key

Arkadaşlar ben sms ile almıştım oyunu Mayıs ' ta ilk çıktığı zamanlarda . 1-2 ay oynadım sonra oyuna format attım oyun gitti . Bana gönderilmiş Steam ' ın cd key 'ini de kaybettim , şimdi nasıl bulabilirim ?
  12. BlueEyes

Sonunda Basardim Lütfen Bakın....

Ben yaptım bu görevi , benim de ismim Albay Kro Mozom :grin:
  13. BlueEyes

Cheatmanu kapatma

Oye said:
    ctrl + é sanırım ama neyse

İkisi de oluyor bende.
  14. BlueEyes

yine kara gürz :)

assasin1580 said:
    Hakkaten ya ne gürz müş anasını satam ya.Bi bitiremediniz kısacık senaryoyu gitti :grin:

Ama o silah müthiş adama 1 kere vursan yetiyo adam lmüyo hep bayılıyo daha iyi esir alıyon :grin:
  15. BlueEyes

Cheatmanu kapatma

Önceki gibi shift + é yapın sonra da nocheatmenu yazın.
Back
Top Bottom