Recent content by bilgecan11

1. bilgecan11

LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

ozan3942 said:
    kardeşim kafan basmıyomu senin elimdeki crack te sorun yok ! Almam için bi neden yok o senin dedğin sahte crackler bazen sorunlu olabiliyor orjinalini almak zorunda kalabiliyosun ama bende sorun yok ayrıca oyunu indirdiğim yer sağlam merak etme sorun sadece blood in the west yamasında yaşıyoruum ! native senaryodan giriliyo oyuna

Seni gidi meyva. Ban yicen, Crack bu forumda yasak, oyunu para verip almış insanlar sana neden yardım etsin?

Nerden indirdiysen crağini o forumdan yardım isteyebilirsin...

Blood İn West daha beta, öyle sorunlar çıkacak.
  2. bilgecan11

30-40 dk sonra uplanması bitcek
  3. bilgecan11

Murad-ı_Cengaver said:
    bilgecan11 said:
    :lol: :lol: :lol: :lol:

50 dakka falan kaldı
    Neye 50 Dakka Kaldı

bişeye
  4. bilgecan11

:lol: :lol: :lol: :lol:

50 dakka falan kaldı
  5. bilgecan11

Yellow Flash said:
    Konuşma sen :grin:.Deliren sendin bi de bize diyor.Ailecek bekliyoruz. :grin:

Moddan umudu kestiydim ben, tatile gittim 3 gün, geldiğimde uplanıyor.

Beklemicen abi böle şeyleri :razz: :razz: :razz:
  6. bilgecan11

Beyler coştunuz ha, uplanıyor işte...

her 10 dk da bir girip bakmayın konuya :mrgreen:
  7. bilgecan11

Steam Çevrimdışı mod sorunu

2-3 gün internetsizdim, Steam çevrimdışı modda çalışmadı, 'steam başlatılamadı, bağlantı kurulamıyor' diyor, çevrimdışı modda çalıştır deyince kapatıyor,tekrar açınca aynı şeyi yapıyor... Neden olabilir şimdiden teşekkürler...
  8. bilgecan11

Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Belendor said:
    Bizim sizi bilgilendirmek gibi bir gorevimiz yok, hala anlayamadığınız şey biz sanki para karşılığı çalışıyoruz. Ben açıkça söylüyorum ben modu sizin guzel keyfinize yapmıyoruz bana sorarsan bizim aylarca çalıştığımız hiçbirşeyi haketmiyorsunuz. Ayrıca zaten buradaki herkes kendi yeteneklerini gelistirmek icin emek sarf ediyor.

Göreviniz yok.Para karşılığı yapmıyorsunuz.Bizim için yapmıyorsunuz.Anladık, zaten ben bunu başkalarına kendim söyledim daha önce.

Herhangi bir suçlama veya atışma yok ortada? zaten bildiğim şeyleri neden kendini savunmak için tekrarladınki...

Yaptığınız 'yetenek geliştirmenin' 130 takipçisi var, sadece arada bilgilendirme verseniz çokmu? görev olduğu için değil, sadece iyi niyet adına.Mod çokkez ertelendi şansen hiçbirşey demedim,bişey demekte düşmez.Fakat heycanla bekliyoruz, sabah kalkıp beklediğimi biliyorum, bütün gün bu sayfa ve modun sayfası açık, her Alt+Tab yapışımda bu sayfalar geliyor, acaba çıktımı, yada bir bilgilendirme geldimi diye...

Sadece günde bir bilgilendirme lütfen.
  9. bilgecan11

Ucundan bilgilendirme verseler yeter :mrgreen:
  10. bilgecan11

Bilgilendirme yapılsa güzel olur, bu konular tartışılmaz, günde 5 dk bilgilendirme zormu  :???:
  11. bilgecan11

Açılmıyor.

carrier said:
    Olmadı. Of ya... Nedir bu!?

Steam kullanıyormusun?

Kullanıyorsan, Oyun kütüphanesi>Warband a çift tıkla>Özellikler>Yerel dosyalar>Oyunun içerik dosyalarını doğrula de, 3-4 kere bunu yap, olmadı, modulesten nativeyi sil, yine 2-3 kere bunu yap.

Bazen ilk seferde olmuyorda :cool:
  12. bilgecan11

Aceleye gerek yok, geç olsun güç olmasın.
  13. bilgecan11

saner08 said:
    bekliyoruzda ne oluyor 1-2,1-2 gün deniyor 1-2 ay geçiyor sonuç:hiç birşey.

bu gün çıkar bence.

Mr.CooL nerdesin ya? gelde upla. :mrgreen:
Back
Top Bottom