Recent content by aytuLe

1. aytuLe

Şehirlerin Para Durumu

Ticaret ağırlıklı bir oyun oynuyordum, al sattan iyi para geliyordu ama yeni güncelleme ile bu gelir kapısı da kapanmış oldu. Ticaret oyunun kısır döngüye girmesi durumunda oyuncuların tercih edecekleri bir seçenek, umarım tekrar eski haline döndürürler.
  2. aytuLe

Lordlar Tutsaklıktan Çok Çabuk Kaçıyor

Lordu infaz edin, güney imparatorluğu lideri Rhagaea'ı infaz ettim yerine başka biri geçti. Bu da güzel bir detay olmuş.
  3. aytuLe

Bannerlord için gelebilecek güncellemeler bulunmuş (İngilizce Reddit link)

Bu özellikler oyunu başka bir boyuta taşır, oyundan alınacak keyfi inanılmaz arttırır. Umarım sadece teknik aksaklıklardan dolayı, oyuna yetiştiremeyecekleri için pasif etmişlerdir. İleride ekleneceğini düşünüyorum.
  4. aytuLe

Gergin adamı öldürmeden önce ona ne diyorsunuz?

Daha sonrasında görevi verirken, onur kazanmak için "bu para kirli efendim" seçeneğini seçtiğim için gergin adama da "Para için değil, adaleti sağlamak için geldim!" diyorum :grin:
  5. aytuLe

Oyun Yükleme Rehberi

Vixenish said:
    aytuLe said:
    Bu rozet ne işe yarıyor arkadaşlar ?

Sadece sana korsan diyen trollere karşı bir cevabın olur.Onun dışında bir işe yaramıyor.Ki kimsenin kimseye korsan deme hakkı da yok.

Teşekkür ettim.
  6. aytuLe

Oyun Yükleme Rehberi

Bu rozet ne işe yarıyor arkadaşlar ?
  7. aytuLe

WB Warband-Zengin olma rehberi

frezman94 said:
    Usta bende jelkala dan binbir güçlükle ahmerrad a geldim.Sadece 2 parça demir var onlarda 230 civarı  :???:

aynı sorun bende de var bayağı bir süre beklememe rağmen değişmedi demir sayısı hep 1 tane felan var.Neden olabilir sizce üstadlar ?
Back
Top Bottom