Recent content by Ato1963

1. Ato1963

Need More Info Anlık FPS düşüşleri

Evet arkadaşlar dediklerinize katılmakla beraber oyunu amd ekran kartlı laptopuma indirdim ve bu sıkıntıyı yaşamadım.Nvidia ekran kartlarında da problem olabilir. Her şekilde oyunun fixlenip optimize edilmesini bekleyeceğiz.
  2. Ato1963

Aynı sorun bende de var. O zaman oyun kaynaklı büyük ihtimal.
    En yüksek ve yüksek ayarlarda oynuyorum. Sistem şöyle;
    AMD Ryzen 5 1600 AF
    MSI GeForce GTX1660 Super gaming 6gb
    16gb ddr4 ram..

Çözülür umarım yakın zamanda.

Evet muhtemelen campaign optimizasyonunda sıkıntı var.

Bende de 8GB RX470 ekran kartı ve i5 6500 işlemci var orta ayarlarda oynuyorum.Savaş sırasında ani fps düşüşleri oluyor bende de.Gelecek güncellemeler ile çözeceklerini umuyorum.

Oyun keyfini sıfıra indiriyor malesef umarım hızlı fixlenir
  3. Ato1963

Selam arkadaşlar, Campaign modunda düşman sayısı farketmeksizin düşmanlara yaklaştığım ve savaşmaya başladığım zaman oyunda ani fps düşüşleri meydana geliyor fakat özel savaş modunda 200vs200 savaş açsam bile sıkıntı olmuyor. Bu sorunun sadece bende olmadığını biliyorum ve umarım yakında...
  4. Ato1963

Need More Info Sudden fps drops

Hey, In the campaign mode when i approach to the enemies my fps drops suddenly and it doesn't matter how many enemies i fight with but custom battle mode there is no problem even 200vs200 wars. I know I'm not the only one experienced this problem. I hope they can fix it soon. Is it possible to...
  5. Ato1963

Viking Conquest Yardım

Teşekkürler deniyeceğim.Görevi ilk gördüğümde acaba kuşatıp mı tutmak lazım diye düşünmüştüm.
  6. Ato1963

Viking Conquest Yardım

Bilen biri yok mu ya?
  7. Ato1963

Viking Conquest Yardım

Merhabalar arkadaşlar, Viking Conquest DLC'sinde hikaye modunda Fatih:Bir Amaca Hizmet görevinde takıldım. Görevde bir kaleyi kuşatmamızı istiyor fakat tam olarak ne olacağını anlayamadım. Görevi yapanlar yardım ederse çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
  8. Ato1963

Oyunda Kullanılabilecek En İyi Kargı Hangisi ?

Büyük Kargı sanırım adı oydu koltuklanmış vuruş yapıcaksan işine yarar.
  9. Ato1963

Oyun'nun ayarlarında sorun

montana255321 said:
    atakan1963 said:
    montana255321 said:
    atakan1963 said:
    Oyuna girince mi puslu oluyor?
    Her'yerde bütün özellikler ultrada ama yazilar felan düzelmiyo puslu hep görüntüde kalitesiz gözüküyo :S

Saveye girince öyleyse mevsim değişikliğidir.3-4 oyun günü sonra düzelir.
    Hayir saveye girince olsa tamamda saveye girmeden oyun menüsünde multiplayer,secenekler,baslangic egitimi,yeni oyun v.s bölümünde var ve oyuna girince de oluyor.

Silip tekrar yükle belki düzelir.
  10. Ato1963

montana255321 said:
    atakan1963 said:
    Her'yerde bütün özellikler ultrada ama yazilar felan düzelmiyo puslu hep görüntüde kalitesiz gözüküyo :S

Saveye girince öyleyse mevsim değişikliğidir.3-4 oyun günü sonra düzelir.
  11. Ato1963

12. Ato1963

CD Rom Okumuyor

DropitHard said:
    http://www.youtube.com/watch?v=36JI-XneOo8
    Taktım bende :grin:

Bunları gördüğüm an zaten kafam karışıyor :roll:
  13. Ato1963

Komutanlık Teklifi

montana255321 said:
    atakan1963 said:
    Derebeylik galiba, seferlere katılmanı istiyor diyor.Mareşal teklif etse heralde seferi yönetmekten falan söz edebilirdi.
    Redmi etsem kabulmu etsem ekran acik bekliyom ? :grin:

Bence reddet başka krallığa derebeyi olmak daha iyi olur ama sen bilirsin.
  14. Ato1963

Komutanlık Teklifi

Derebeylik galiba, seferlere katılmanı istiyor diyor.Mareşal teklif etse heralde seferi yönetmekten falan söz edebilirdi.
  15. Ato1963

Oyuna Birşeyler Oldu

Muhammed Araz35 said:
    Bu banada olmuştu oyunun ayarlarıyla oynadınmı?

Hayır hiç birşey karıştırmadım.Yeni save açtım artık yapacak birşey yok heralde :smile:
Back
Top Bottom