Recent content by Ar-Pharazon

1. Ar-Pharazon

EU Native Duel In-progress European Duel Tournament Edition VI (87 players)

Your Nickname : Mabella
    Your Steam profile : https://steamcommunity.com/profiles/76561198176958805/
    I have read and agree to abide by the tournament rules.
  2. Ar-Pharazon

Patch Notes v1.2.7

Perfect patch our multi experience will be better after this LOL. artık şu oyunu düzeltin adam akıllı çalışın ....
  3. Ar-Pharazon

Beta Patch Notes v1.2.0-v1.2.6

Why on earth would you force players to get loot in order to get access to this?
    and we can not play in captain or skirmish with original queue system lol
  4. Ar-Pharazon

what happened to eu servers ?

does anyone knows ?
  5. Ar-Pharazon

Kadın karakterlerin yürüyüşü

Oyunda okadar sorun var singleplayerda ve multiplayerde hatta multiplayerde oyun dereceli skirmish maçı bulmuyor ve siz onca aydan sonraki değişiklikte kadın karakterin yürüyüşünü değiştiriyonuz. karakter sanki savaşçı değilde üst komşuya bi tencere sarma götüren teyzeler gibi koşuyo yapıcagınız...
  6. Ar-Pharazon

komplo görevi başarısız olursa ne olur?

İki gidiş yolundada komployu durdurmak imkansız oyunun gidişatında komplo tamamlanıyor ve seçimine göre düşmanlar kazanıyorsun o düşmanları yenmek gerekiyor ben bir kere imparatorluğu birleştirdim ve bana düşman olan 3 krallığı yok ettiğimde bütün imparatorluk toprakları ve lordları benim krallıgıma gelmişti
  7. Ar-Pharazon

Çatışma modu ne zaman geri gelir

çokta ********* taktıklarını sanmıyom yıl oldu galiba skirmish sorunu ben bikaç defa yakalayıp sordum sorun mu var dediler bende analarına sövüp oyunuma devam ettim
  8. Ar-Pharazon

Oyunu acınca gelen report ekranı ve sorunlar

Oyunu actıgımda battleeye launcher acılıyor ve serverlar listelenmiyor çözümünü bilen var mı yoksa https://www.hizliresim.com/apon5dh
  9. Ar-Pharazon

Patch Notes e1.8.0

I hope we don't get new crashes...
  10. Ar-Pharazon

lordların taraf değiştirmesi sorunu

onlara reddedemeyecekleri bi teklif sunuyolar
  11. Ar-Pharazon

Komplo tamamlandıktan sonra barış

Komplo tamamlandı ve aseray vlandiye ve sturgiya ile savaşa girdim fakat ne kadar şehir kale alsamda barış teklifi ne karşıdan geliyor ne de ben teklif edebiliyorum ara da sırada 1 sn lik barış teklifi geliyor hemen yok oluyor yeni yamada olan bi bug mı yoksa normali mi böyle ? ve çözümü nedir...
  12. Ar-Pharazon

Giriş yapılıyor ekranında donma

Şuan 1.7.1 yüklü ve oyuna girdigimde giriş yapılıyor ekranı bitmiyor betalarda 1.7.2 beta var betayamı geçmeliyim açıklarsanız sevinirim (dosya dogrulama falan yaptım)
  13. Ar-Pharazon

Çok Oyunculu Moda Dereceli Eşleştirme Geldi.

En azından bişeyler yapıyolarmış onu öğrendik
  14. Ar-Pharazon

Garip bi crash

2 haftadır oyuna girmiyodum adam akıllı ve bugün ilk defa girdim ve 3 defa hem çatışmada hem custom serverlarda şu hatayı aldım ve ardından crash yedim sebebini ve çözümü için beni aydınlatırmısınız ?https://resimyukle.io/r/DUGnxDECHL
Back
Top Bottom