Recent content by imbaron

1. imbaron

İşlevsel Modlar

Bu listedeki tüm modlar 1.5.9 ile uyumlu mu?
  2. imbaron

Krallık kuramıyorum.

Kingdom Creator isimli bir mod var, kur devam et bence.
  3. imbaron

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Öncelikle hizmet için çok teşekkürler. Ben de aklıma geldikçe bu başlığa bırakacağım modları. Her gün modları kontrol eder beğendiklerimi oyuna eklerim. İlk aklıma gelenler:

Peşin Edit: Aşağıdaki modların bazıları belki birkaç cümleden veya kelimeden oluşuyor olabilir, aşağıdaki modların hepsini kullanıyor ve anlıyorum; Türkçesi olmasa da oynayabilirim. Amacım daha düzenli görünmesi ve konsantrasyonu dağıtmaması. Ben Vortex'de listeye bakıp yazdım; sizin de beğendikleriniz varsa çevirebilirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

Ask Lords Locaiton - Find Lord
    ViewAllWars
    Sound The Alarm
    Mercenary Contact (Argas)
    Buy Patrols
    Culture Changer
    Rulership
    Hideout Send Troops
    Detailed Character Creation
    Fast Dialouge
    Settlement Rename
  4. imbaron

Bannerlord neden MUHTEŞEM olabilir ama ÇOK KÖTÜ?

Hepsini okudum, %98'ine falan katılıyorum. Birçok eklemem de var. Açıkçası oynamayı bıraktım oyunu, 40 saat falan oynadım. Sıkıldım. Ne yapıcam ki girip? Lord kovala asker topla lord kovala. Cidden sıkıcı. Full sürüm çıksa da modlar çıksa oynasak. Warband'da Anno Domini modu ve GOT modu favorilerimdendi.
  5. imbaron

'HOLDING' bug

İlacınız burada:

bunu yükleyin. Tabi developer console da yüklemeniz lazım, o da var aynı forumda arayın. Konsola verdiği kodu yazıyorsunuz (kodun içinde hangi yoldaşsa ismini) partinize geliyor.
  6. imbaron

Oyunun ömrü (oyun günüyle) 500 gün.

Ben gerçekçi modda oynuyorum şu anda 306. gün, batı imparatorluğunun 2 veya 3 şehri kaldı diğerleri olduğu yerde duruyor gayet sakin
  7. imbaron

Sizce artık ne yapmalıyım?

Herkese merhaba. Oyunda kararlı bir şekilde sakince oynuyorum, ulaştığım durum şu fakat artık ne yapacağıma karar veremiyor; taktik ve önerilerinizi bekliyorum.Çünkü gerçekçi oynamaya çalıştım (ufak tefek hile yaptım örneğin: tek elli silahları ve atletizmi yükselttim: bana göre gerçekçi değildi...
  8. imbaron

Omuz üstü kamera modu ( Şiddetle tavsiye ediyorum )

Hocam 1920x1080 tüm ayar en yüksekte. Ryzen 5 3600, 2x8 3600mhz ram, rtx 2060, x570 anakart.

Ve ek olarak oyunda renk tonlamasını düzelten şöyle bir mod kurulu bende. Deneyebilirsiniz.

Teşekkürler paylaştığınız modlar için, oyun level atladı resmen.
  9. imbaron

Oyunun ömrü (oyun günüyle) 500 gün.

Ben oyunda 600 günü geçtim, seviyem 19, 130k para +250 savunuculu bir şehir + 3 köy var. 1 kervan bir de. Herkes yerli yerinde duruyor. Kuzaitlerin batı imparatorluğu ile yaptığı savaşı fırsat bilip garnizon yokken şehri kuşattım. Kuzaitlerle de kuşatmadan oyun süresiyle 2 hafta sonra 60k para vererek barış imzaladım. Batı imparatorluğunun 3 şehri kaldı, bunun dışında herkes sakin normal devam.
  10. imbaron

Bannerlord Mod Yapımı Dersleri - Öldükten Sonra Savaşa Devam Etme

Teşekkürler. Ben takipteyim, aklımda harika senaryolar var, umarım uygularız birlikte :smile:)
  11. imbaron

GPU Kullanımı problemi

Ben de dün gece süper bıraktım, şimdi açtım giriş ekranındaki bayrak kasıyor. Ayarlara geldim bir baktım ekran kartını görmüyor :grin:
  12. imbaron

Nüfuz nasıl arttırlır ???

Evet doğru fakat tekrar haritaya döndüğümüzde sağ altta paranın sağında nüfuzumuz var ya, orada görünmüyor.
Back
Top Bottom