Recent content by AlqoRitMa

1. sorum var

bi soru göremedim ben burda  :roll:
  2. Orjinal Sürüm Hakkında

Korsan kullanıyorsun COK GÜZEL.

1- Son güncellemelerde hatalar nerdeyse tamamen düzelde %99 türkce orjinal alırsan dille ilgili bi sorunun kalmaz.

2- Oyun yeni versiyonlar cıktıkca kendini günceller steam kullanmazsan elle de güncelleyebilirsin. Ve yine dille ilgili bir problem olmaz.
  3. Warband oyundan atıyor hata raporu veriyor acill yardım

steam cok can sıkıcı keyi aldıktan sonra kaldır at  :smile:
  4. Zendar Şehirini Hatırlayan Kaç Kişi Var :)

::karalord:: said:
    PunisHimenT said:
    Madem bu kadar gereksiz bir şehir neden gelmesi için millet bu kadar can atıyor :smile:

Onu bende anlamış değiyim. Ne buluyorsunuz 5metre karelik bi şehirde? Şimdiki senaryo başlangıcı gayet güzel.

Bencede gereksiz ama sonucta oyunun ilk versiyonlarından bu yana oynayanlar icin manevi degeri var  :smile:
  5. Zendar Şehirini Hatırlayan Kaç Kişi Var :)

zendar eski versiyonlarda oyuncunun basladıgı sehirdi bazı görevler felan veriyordu sehrin icindeki adam.eski versiyonlarda cogu sehrin icine girilmiyordu 2 tane kale vardı sadece onlar alınabiliyordu. bu yüzden zendar oyunun vazgecilmezi olmustu ama ilerleyen versiyonlarda gerek duyulmadı sanırım
  6. Zendar Şehirini Hatırlayan Kaç Kişi Var :)

eskiden tarafsız ve gereksiz bir sehirdi 0.808 de mi ne tam hatırlamıyorum daha sonra yok oldu ilerleyen sürümlerde. nord yagmacıları kalradyaya gelirken sehri yakıp yagmalamıslar :smile:
  7. cRPG Mod

sitede not found gibi bisey yazıyordu simdi sizin verdiginiz siteden oldu Allah razı olsun hepinizden :smile:
  8. cRPG Mod

herseyi hallettim tamam da üye olamıyorum ki
  9. Zendar Şehirini Hatırlayan Kaç Kişi Var :)

Gelsin gelmesine de hikayeye göre yıkıldı o sehir. ayrıca oyuna hic bir katkısı olmaz
  10. cRPG Mod

Bu modu oynayabilmemiz icin ne yapmamız gerek Orjinal sitesine baktım türkce rehbere baktım linkler ölü
  11. Steam'den oyun indirdim ama bozuk çıktı !

ben daha sorunu anlayamadım warband mı bozuk left4dead2 mi
  12. Steam'den oyun indirdim ama bozuk çıktı !

Steam kullanmadan dene calısıyorsa steamda sorun var demek ki
  13. Evlilikle ilgili soru : Karımı bulamıyorum vasisin yanında yok :S

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,110217.msg2677413.html#msg2677413

daha önce konu acmıstım bazı kisilerde de sehri düzenle secenegi 1 tane oluyormus. nedeni crack veya eski sürüm olması olabilir
  14. İç Savaş

808 versiyonu mu ne vardı hile bilmezdim en cok zevk aldıgım zamanlar o zamanlardı..
  15. Warband Yeni Bir Sorun :)

adam önemli deil zaten kız önemli :smile:
Back
Top Bottom